۵۴ نفر در استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداری های تابعه استخدام می شوند

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال مجوز استخدام یک هزار و ۵۰۰ نفر در بدنه مجموعه وزارت کشور از سازمان اداری و استخدامی کشور گرفته شده که از این تعداد ۵۴ نفر سهمیه این استان است.

آذر صفایی نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌ های اجرایی سال ۹۹ برگزار می شود.

وی افزود: پس از پیگیری های تخصصی و کارشناسی و بعد از گذشت ۱۰ سال، وزارت کشور در راستای تامین نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد در بدنه این وزارت خانه و در استانداری ها، فرمانداری ها و  بخشداری ها اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: استانداری و فرمانداری های ۹ گانه کهگیلویه و بویراحمد به منظور تکمیل کادر اداری خود، از بین متقاضیان واجد الشرایط اقدام به بکارگیری ۵۴ نفر در سال جدید می کند.

صفایی عنوان کرد: از مجموع این ۵۴ نفر تعداد ۱۴ نفر سهمیه استخدامی خانواده ایثارگران است.

وی ابراز داشت: استخدامی مربوطه شامل رشته های تخصصی فناوری و ارتباطات، عمران و معماری، سیاسی و امنیتی، اجتماعی و دیگر موارد است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این خدمت دولت تدبیر و امید ظرفیت خوبی برای جذب جوانان متخصص و متعهد برای حضور در سیستم اداری است.
 
صفایی از واجدین شرایط ثبت نام خواست با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده مراجعه کنند.

وی گفت: متقاضیان تا ۲۹ شهریور ماه فرصت نام نویسی دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =