۲۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۰
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 84040133
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بخش‌های تخصصی بیمارستان خفر ارتقا یافتند

شیراز-ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به بیماران، با خرید سه دستگاه سونوگرافی، تست ورزش و اکوی قلب برای بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) خفر به ارزش ۴۰ میلیارد ریال، بخش‌های تخصصی این مرکز درمانی ارتقا یافتند.

قهرمان بمانا، سه‌شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود: اگرچه پیشتر دستگاه سونوگرافی در بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) خفر موجود بود اما با خرید دستگاه جدید سونوگرافی برای این بیمارستان، تشخیص‌های درمانی دقیق‌تر انجام می‌شود. 

وی بیان کرد: علاوه بر این، با خرید دستگاه اکو قلب و تست ورزش که از ملزومات مهم پزشکی در درمان بیماران است، شهروندان خفری نیاز به مراجعه به جهرم ندارند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار داشت: در هفته گذشته نیز بخش اورژانس بیمارستان خاتم الانبیا (ص) خفر که دارای ۱۱ تخت بستری و یک اتاق ایزوله (جداسازی بیمار) است همراه با ۱۵ میلیارد ریال تجهیزات به بهره‌برداری رسید.

به گفته بمانا، این بخش در مدت کمتر از یک سال ساخته شده و هزینه مورد نیاز برای راه‌اندازی آن از محل اعتبار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین شده است.

وی، با اشاره به حضور متخصصان در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) خفر گفت: هم اینک ۹ متخصص در رشته‌های جراحی عمومی، بیهوشی، داخلی، اطفال و زنان و زایمان در حال خدمت در این بیمارستان هستند.

شهرستان خفر در فاصله ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =