رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس اردبیل رضایت‌بخش است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به پیگیری و نظارت‌های مستمر کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی در مدارس گفت: ارزیابی‌ها حاکی از رضایت‌بخش بودن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس استان است.

به گزارش ایرنا ، احمد ناصری روز سه‌شنبه در جمع روسای کارگروه پروژه مهر ۹۹، اظهارداشت: در روز اول بازگشایی ۴۳۹ مدرسه در استان توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

او افزود: دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای بازرسی از ۱۵ شهریور تاکنون از ۸۲۶ مدرسه استان بازدید کرده‌اند که حاکی از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۸۴ درصد از مدارس استان می‌باشد.

ناصری با بیان اینکه علاوه بر بازدیدهای دانشگاه علوم پزشکی تیم‌های نظارتی معاونت تربیت بدنی و سلامت و نیز ارزیابی عملکرد اداره کل نیز مدارس را مورد رصد قرار داده‌اند، گفت: سرانه خرید ملزومات بهداشتی به حساب مدارس واریز شده تا در اسرع وقت جهت خرید این ملزومات اقدام نمایند.

وی همچنین با عنوان اینکه اولویت آموزش و پرورش حضور دانش‌آموزان است، ولی این حضور اختیاری است، تصریح کرد: حضور در مدارس از روز بازگشایی تا به امروز از سوی دانش‌آموزان و اولیا با استقبال خوبی مواجه بوده است.

او افزود: آموزش و پرورش استان با ۱۰۰ درصد شدن تخصیص معلم به تدریس در سامانه سناد از اول مهرماه شبکه آموزشی شاد بطور کامل برنامه‌های آموزشی خود را شروع خواهد کرد.

سال تحصیلی جدید با حضور ۲۵۰ هزار دانش‌آموز استان اردبیل در ۱۰ هزار کلاس درس و سه هزار و ۴۰۰ واحد آموزشی و با هدایت نزدیک ۲۰ هزار معلم از ۱۵ شهریور آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =