دستگیری ضاربان محیط‌بان جنگل‌های فشم

تهران- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۶ ضارب مسلح محیط‌بان جنگل های فشم خبر داد و گفت: این افراد با تلاش ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روز سه شنبه پلیس تهران بزرگ، سردار حمید هداوند در این باره اظهار داشت: در پی حمله مسلحانه تعدادی از شکارچیان غیر مجاز به یکی از محیط بانان جنگل‌های فشم که منجر به جراحت شدید این مامور فداکار شده بود، بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی عاملان این ضرب و جرح در دستور کار ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: باانجام تحقیقات میدانی مأموران پلیس دریافتند که ضاربان در روز حادثه به قصد شکار غیرمجاز و تفریحی به جنگل‌های فشم مراجعه بودن که با مقاومت مأمور جنگلبانی روبه رو و بلافاصله با وی درگیر می شوند که در این درگیری مسلحانه، مأمور فداکار جنگل بانی به شدت مجروح و ضاربان نیز از محل متواری می شوند.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی و تلاش ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ هر ۶ ضارب این درگیری و مخفیگاه آنان در حاشیه یکی از روستاهای فشم شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور بازداشت تمامی متهمان این پرونده اخذ شد.

 هداوند تصریح کرد: صبح روز بیست و سوم شهریور ماه مأموران پلیس به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در سه عملیات جداگانه هر ۶متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح شکاری لوله بلند به همراه فشنگ های مربوطه کشف کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کردند، اضافه کرد: هر ۶ عامل این ضرب و جرح برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha