عقد قرارداد با پزشکان متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی

تهران- ایرنا- معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، امیرعباس منوچهری اظهار داشت: براساس سیاست‌های سازمان تامین اجتماعی مبنی بر توسعه نسخه الکترونیک در سطح کشور و با توجه به فراهم ساختن امکان ارائه درخواست همکاری با سازمان تامین اجتماعی به هنگام ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک (ep.tamin.ir) ثبت‌نام متقاضی و ارسال درخواست همکاری با این سازمان، امکان‌پذیر شده است.

وی افزود: حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، نسبت به انجام بازرسی از مرکز متقاضی و تکمیل مستندات لازم از جمله اخذ شماره شبای بانک رفاه و تکمیل فرم بازدید اولیه از مطب (پروانه مطب، کارت ملی، کارت نظام پزشکی، ساعات فعالیت مطب و...) اقدامات لازم انجام می‌شود.

از زمان ثبت‌نام، متقاضی، طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شود و اولین پرداخت برخط حق‌الزحمه ویزیت و خدمات، پس از بازدید اولیه (که بیش از پنج روز کاری نخواهد بود)  با رعایت ضوابط و مقررات انجام می‌پذیرد.

به گزارش ایرنا،  مصطفی سالاری،  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز پیش از این گفته بود: پزشکان، دندانپزشکان و ماماها می‌توانند اعلام موافقت با شرایط قانونی سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت‌رسانی کنند.

به گفته وی  پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان در سریعترین زمان ممکن و ساعت ۲۴ هر روز انجام می‌شود. پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم این سازمان و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم تامین اجتماعی را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی را طی یک ماه دریافت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =