بازدید سرزده معاون فرهنگی معاون اول رئیس جمهوری از مدارس ورامین

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهوری روز سه‌شنبه در جریان حضور در شهرستان ورامین، به صورت سرزده از یکی از مدارس ورامین بازدید و در جریان رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط واحدهای آموزشی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، مهدی علیخانی که به منظور بررسی شرایط فرهنگی و اجتماعی به ورامین سفر کرده است، به صورت سرزده و بدون هماهنگی از مدرسه ابتدای منطقه عمرآباد شهرستان بازدید و در جریان رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مسوولان آموزشگاه و دانش‌آموزان قرار گرفت.
علیخانی در حاشیه بازدید از این آموزشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مسوولان و دانش‌آموزان این مدرسه قابل قبول و تقدیر است و تمامی مسائل بهداشتی به طور کامل در آن رعایت شده است.
وی افزود: رعایت مسائل بهداشتی نباید به زمان و یا مکانی خاص محدود شود بلکه مقابله با بیماری کرونا به دقت نظر در عمل به پروتکل‌های بهداشتی چه در مدارس شهری و چه مدارس روستایی نیاز دارد.
علیجانی تصریح کرد: علاوه بر این که مسوولان آموزش و پرورش باید به رعایت مسائل بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند، دستگاه‌های نظارتی از جمله شبکه بهداشت و درمان نیز موظفند تا شرایط مدارس را به صور مداوم بررسی و هر گونه کاستی را به لحاظ رفع دغدغه خانواده‌ها بررسی کنند.
ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
در حضور یکروزه معاون فرهنگی معاون اول رئیس جمهور به شهرستان ورامین، علاوه بر پروژه‌های فرهنگی، قرار است که با هنرمندان، اصحاب رسانه، جوانان فعال و مسوولان شهرستان نیز نشست های جداگانه ای برگزار شود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =