۶۷ میلیارد ریال برای بازسازی ۲ فضای ورزشی مازندران اختصاص یافت

ساری - ایرنا - رییس سازمان مدیریت‌وبرنامه‌ریزی مازندران گفت که برای بازسازی و تجهیز ۲ فضای ورزشی استان ۶۷ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

به گزارش رابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران ، مفید غلامی راد افزود : این اعتبار از محل ۲۷ صدم مالیات بر ارزش افزوده اختصاصی برای پروژه های ورزشی مصوب قانون بودجه اختصاص یافته و برای بازسازی و تجهیز سالن والیبال شهر رامسر محل دیدار خانگی تیم  لیگ برتر هورسان  و استادیوم شهید وطنی قائمشهر ورزشگاه خانگی تیم نساجی هزینه می شود.

وی اظهار داشت : براساس ابلاغ سازمان برنامه و بودجه از این میزان اعتبار اختصاص یافته حدود ۴۲ میلیارد ریال برای تعویض چمن زمین و جایگاه تماشاگران در ضلع غربی ورزشگاه شهید وطنی  و ۲۵ میلیاردریال نیز برای سالن والیبال رامسر هزینه خواهد شد.

غلامی راد افزود : این اعتبار در اختیار سازمان بسیج سازندگی و اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران قرار داده شد تا برای اجرای پروژه های ورزشی در رامسر و قائمشهر هزینه شود.
سالن والیبال رامسر تنها سالن وزرشی اختصاصی برای این رشته ورزشی است که  با صعود تیم هورسان به عنوان دومین تیم والیبالی استان مازندران پس از لبنیات هراز به  رقابت های لیگ برتر این رشته ورزشی در اختیار این تیم قرار دارد.
تیم هورسان نخستین تیم ورزشی حاضر در رقابت های لیگ برتر والیبال شهرستان رامسر در غرب استان مازندران است که به دلیل نداشتن سالن استاندارد برای این رقابت ها با ضرب الاجل سازمان لیگ والیبال برای مرمت ورزشگاه اختصاصی مطابق با استانداردهای این سازمان مواجه شد که بلافاصله با ورود استاندار مازندران و دستور کتبی وی به اداره کل ورزش و جوانان بهسازی و تجهیز سالن ورزشی محل دیدار خانگی تیم هورسان از تیرماه سال جاری در دستور کار قرار گرفت.
هورسان نخستین دیدارش در رقابت های لیگ برتر را برابر ساپیا تهران با شکست شروع کرد و هم اکنون در رده یازدهم جدول ۱۵ تیمی لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران قرار دارد.
لبنیات هراز آمل دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها که موفق شد دیدار اول را با برد به پایان برساند ، هم اکنون با سه امتیاز پس از شهرداری ارومیه در رده دوم جدول این رقابت ها جا خوش کرده است.
تیم لبنیات هراز آمل در فصل جاری رقابت های لیگ برتر والیبال پس از انصراف تیم پر سابقه کاله از این رقابت ها جایگزین  این تیم شد.
  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =