۴.۵ تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر در درگیرهای مسلحانه پلیس این استان با قاچاقچیان در هفت روز گذشته خبر داد. 

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سردار محمد قنبری روز سه‌شنبه در این‌باره اظهارداشت: پلیس سیستان و بلوچستان در خط مقدم مقابله با قاچاقچیان موادمخدر کشور طی هفت روز گذشته در ۱۳۳ عملیات موفقیت آمیز افزون‌بر چهار تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف کردند.
وی افزود: در هفته گذشته از مجموع عملیت‌های صورت گرفته در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان تعداد هفت عملیات همراه با درگیری سنگین مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر بود که طی آن چهار قاچاقچی به هلاکت رسید.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات ها ضمن توقیف ۱۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از قاچاقیچان تعداد سه قبضه سلاح نیمه سنگین، به همراه ۹ قبضه کلاش و ۲۰۰ عدد فشنگ جنگی و ۱۱ عدد خشاب کشف شد.
وی با اشاره به انهدام هفت باند سازمان یافته قاچاق موادمخدر خاطر نشان کرد: ماموران واحدهای مختلف انتظامی سیستان و بلوچستان در هفت روز گذشته در مجموع تعداد ۲۱۶ مجرم موادمخدر شامل ۶۲ خرده فروش و ۱۴۰ معتاد را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کردند.
سردار قنبری با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان موادمخدر گفت: کارکنان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =