پرونده شهدای مدافع سلامت البرز در اولویت بررسی قرار گرفت

کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه موضوع شهادت مدافعان سلامت مورد تایید مقام معظم رهبری می باشد، اعلام کرد: رسیدگی به پرونده و تسریع در امور جانباختگان مدافع سلامت این استان در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفته است.

سلیمان رستمیان روز سه شنبه در نشست هم اندیشی بررسی پرونده جانباختگان مدافع سلامت در مقابله با کرونا که در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد، افزود: فرهنگ ایثارگری ریشه در ایمان و پایبندی به ارزش های نظام اسلامی دارد.

وی، فرهنگ ایثارگری را عامل موفقیت های کشور دانست و گفت: کشور ما در ادوار مختلف همچون پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت ساله دفاع مقدس، دفاع از حرم اهل بیت (ع)، دفاع از امنیت کشور، ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه و دیگر عرصه ها با فرهنگ ایثارگری پیروز و سربلند بوده است و همین فرهنگ بدون شک عامل بقا و پیروزی کشور در آینده نیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه این فرهنگ فرهنگی الهی و مقدس است، اظهار داشت: امروز اگر ایثارگری کادر درمانی کشور نبود کشور ما امروز با مشکلات زیادی در مقابله با ویروس منحوس کرونا مواجه بود.

رستمیان تصریح کرد: ملتی که ایثار گری را یک آرمان می‌داند در صورتی که به آن عمل کند به راحتی می‌تواند راه توسعه خود را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه طی کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امروز تکریم و تجلیل از کادر درمانی که با وجود خستگی با تمام قوا در حال خدمت به همنوعان خود امری ناچیز در برابر این همه ایثارگری خواهد بود، امیدواریم با همکاری بتوانیم این خدمات را جبران کنیم.

دکتر محمد فتحی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز در ادامه عنوان کرد: همه ما خادم خانواده شهدا هستیم و هر چقدر به این قشر کمک کنیم نمی توانیم ذره ای از ایثار گری های آنان را جبران کنیم .

وی خاطر نشان کرد: همه ما آرامش امروزمان را مدیون جانفشانی های گذشته شهدا، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان هستیم.

سرپرست دانشگاه بیان کرد: باید شرایط سخت خانواده شهدا را درک کنیم و تا جایی که می توانیم حامی آنان باشیم.

وی تاکید کرد: بحث شهدای مدافع سلامت مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد و ما نیز رسیدگی به پرونده و تسریع در انجام امور آنان را در اولویت کار خود قرار داده ایم .

در این نشست پرونده تمام جان باختگان کادر بهداشت و درمان استان البرز  بررسی شد و مقرر شد طبق آیین نامه ابلاغی شهدای مدافع سلامت به وزارت بهداشت و درمان و بنیاد شهید معرفی شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =