باشگاه‌های ورزشی برای دریافت تسهیلات کرونا تا پایان شهریور فرصت دارند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه باشگاه‌های متضرر از شیوع کرونا برای درخواست دریافت تسهیلات حمایتی تا پایان شهریور فرصت دارند، از مدیران باشگاه‌ها خواست برای ارائه درخواست خود تعجیل کنند.

«صابر رحیمی» روز سه‌شنبه به ایرنا گفت: این تسهیلات در راستای حمایت از مدیران، مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی در استان کرمانشاه و به منظور کمک به جبران بخشی از ضررهای باشگاه‌ها به علت شیوع بیماری کرونا پرداخت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه افزود: تا ابتدای شهریور برای حمایت از باشگاه‌های ورزشی استان یک میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان تسهیلات کرونا به ۱۴۰ پرونده پرداخت شده است.

رحیمی تاکید کرد: در شهریور نیز این فرایند تداوم دارد و تلاش خواهیم کرد تمام متقاضیان واجد شرایط که در سامانه کاراته ثبت نام خواهند کرد، مشمول این تسهیلات قرار گیرند.

وی ادامه داد: طبق روال گذشته باشگاه‌هایی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند، می‌توانند در روزهای باقیمانده تا پایان شهریور با مراجعه به سایت وزارت ورزش به نشانی www.msy.gov.ir/club و ثبت نام در سامانه کارا مشمول دریافت تسهیلات ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه شوند.

در استان کرمانشاه ۶۸۵ مورد باشگاه ورزشی وجود دارد که از این تعداد ۴۷۰ مورد در سطح شهرستان کرمانشاه و ۲۱۵ مورد نیز در سایر شهرستان ها فعال است.

در این استان بیش از ۸۰ هزار ورزشکار سازمان یافته فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =