۲۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84039768
۰ نفر

برچسب‌ها

بیشتر جایگاه‌های سوخت اهواز تاییدیه ایمنی ندارند

اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بیشتر جایگاه‌های سوخت در اهواز تاییدیه ایمنی ندارد و همین موضوع بسیار مهم در زمان بروز حادثه احتمالی، صدمات و خسارت جدی به همراه دارد.

ابراهیم قنبری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طبق دستورالعمل‌های ایمنی جایگاه‌های سوخت نباید در کنار مکان‌های مسکونی باشد این در حالی است که بسیاری از جایگاه‌های سوخت در اهواز در کنار مناطق مسکونی جاسازی شده‌اند.

وی گفت: بسیاری از جایگاه های سوخت فاقد وسایل ایمنی هستند و در زمان بروز حوادثی همچون آتش‌سوزی و یا انفجار امکان عکس‌العمل و مهار حادثه را ندارند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به نبود کارگاه ایمنی و استاندارد برای شارژ کپسول‌های مهار آتش ادامه داد: در اهواز کارگاه مناسبی برای شارژ و پر کردن کپسول‌های مهار آتش وجود ندارد و این موضوع برای مهار حوادثی همچون آتش سوزی مشکل ساز است.

قنبری با بیان اینکه جایگاه‌های سوخت در زمان راه‌اندازی باید از آتش نشانی مجوز بگیرند، ادامه داد: چنین مشکلی برای تمامی مکان‌های تجاری و تفریحی نیز رخ میدهد و در زمان راه اندازی به ایمن سازی محل توجهی ندارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =