۲ مامور انتظامی ایرانشهر در درگیری با قاچاقچیان موادمخدر مجروح شدند

زاهدان- ایرنا- ستاد انتظامی سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ۲ مامور نیروی انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر مجروح شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، ساعاتی قبل یک کاروان مسلح با همراه داشتن مقادیری قابل توجه مواد مخدر قصد تحویل و تبادل آن را در حوالی ایرانشهر داشتند که به محض ورود به منطقه کمین ماموران انتظامی به ایست و اخطار آنها توجهی نکرده و ناجوانمردانه اقدام به شلیک به سمت ماموران انتظامی کردند که در این تیراندازی ۲ نفر از ماموران انتظامی مجروح شدند.
بلافاصله ماموران در اقدامی قاطعانه با مقابله به مثل و شلیک به سمت قاچاقچیان ضمن به هلاکت رساندن چهار قاچاقچی، موفق به توقیف ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ شده و مقادیری قابل توجهی موادمخدر، سلاح و مهمات جنگی را کشف کردند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی طی تماس تلفنی با مجروحان عملیات شب گذشته پلیس ایرانشهر از وضعیت جسمانی و روند درمانی آنها مطلع شد. 
 سردار قاسم رضایی طی تماس تلفنی با استواریکم امید اکاتی  و استوار دوم  امیر محمد خلیلی فرد که شب گذشته در عملیات درگیری با قاچاقچیان مسلح در شهرستان ایرانشهر مجروح شده بودند ضمن دلجویی از این عزیزان، در جریان وضعیت جسمانی وآخرین روند درمانی آنها قرار گرفت.
وی در این تماس تلفنی دستورات لازم را به سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خصوص پیگیری مراحل درمانی آنها صادر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =