برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قزوین به صورت مجازی برگزار می‌شود

قزوین – ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین گفت: هزار و ۴۰۰ برنامه به مناسبت سالگرد هفته دفاع مقدس در استان تدارک دیده شده است که اغلب به صورت مجازی برگزار خواهند شد.

سرتیپ دوم امیر بهنام پیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با توجه به شرایط قرمز استان از نظر کرونا برنامه‌های هفته دفاع مقدس با همکاری ادارات، دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد به صورت مجازی برگزار می‌شود تا ضمن ارزشگذاری به هفته دفاع مقدس میزان بهره مندی مردم استان را در این خصوص ارتقا دهیم.

وی با اشاره به برنامه های این هفته، افزود: امسال با توجه به ۴۰ سالگی دفاع مقدس برنامه‌های متعددی در پایگاه‌های بسیج، مساجد، یگان‌های نظامی، دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های سطح استان برگزار می‌شود که شاخص‌ترین آنها، روز ۳۱ شهریور ارتباط زنده تصویری با مقام معظم رهبری و با حضور مسوولان ارشد و پیشکسوتان دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین تصریح کرد: این مراسم در ۳۰ نقطه سطح استان به صورت ارتباط مستقیم فیبر نوری صورت خواهد گرفت و از پیشکسوتان دفاع مقدس آن منطقه با حضور فرمانداران و مسوولان نظامی آن بخش تجلیل خواهد شد.

پیری بیان کرد: همچنین در این هفته از ۴۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس رونمایی خواهد شد تا نسل جدید انقلاب با دلاوری‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان اسلام بیشتر آشنا شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =