مهدی احمدی عضو هیات رییسه فدراسیون ناشنوایان شد

تهران - ایرنا- مهدی احمدی با حکم مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، عضو هیات رییسه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان شد.

براساس این گزارش، در جلسه ای که ظهر امروز (دوشنبه) با حضور جمشید  تقی زاده، معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر  ورزش و جوانان، مهدی فرشادان  و محمد صالح جوکار ۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مهران تیشه گران رییس فدراسیون ناشنوایان در محل فدراسیون برگزار شد، تقی زاده این حکم را به احمدی ابلاغ کرد.

در ادامه این جلسه تیشه گران گزارشی از فعالیت‌ها و مدال آوری‌های ورزشکاران ناشنوا در میادین بین المللی طی سال ۹۸  و برنامه مسابقات جهانی و المپیک ناشنوایان در سال ۱۴۰۰ ارایه کرد.

تقی زاده نیز در ادامه جلسه ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه فدراسیون که برای احقاق حقوق ورزشکاران اقدامات گسترده ای انجام داده‌اند، اظهار داشت: خوشبختانه فدراسیون ناشنوایان و ورزشکاران ناشنوا کارنامه درخشانی در مسابقات المپیک و جهانی ناشنوایان دارند و وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه‌ای به این قشر از ورزشکاران دارد.

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی نیز قول های مساعدی برای رفع مشکلات ورزش ناشنوایان داد و اظهار امیدواری کرد تا با مشارکت و حمایت بخش‌های مختلف گام‌های خوبی در جهت توسعه ورزش ناشنوایان براشته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =