رییس جدید شورای شهر همدان: رضایتمندی شهروندان اولویت این نهاد است

همدان- ایرنا- رییس جدید شورای اسلامی شهر همدان گفت: اولویت و رویکرد شورا در دوره جدید پیشبرد مدیریت شهری در راستای رضایتمندی شهروندان است و پرکارتر از گذشته برای تحقق اهداف تبیین شده تلاش می‌کنیم.

سیدمسعود عسگریان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در سال‌های گذشته شورای پنجم شاهد تلاش و زحمات اثربخش ابراهیم مولوی و کامران گردان در دوره ریاست بوده‌ایم و اکنون با تلاش مضاعف و در فضای تعامل و همدلی این روند را ادامه می‌دهیم.

وی بیان کرد: با وجود اینکه فعالیت در سال آخر دشوارتر خواهد بود، اما همراه با تلاش مضاعف و همراهی یکدیگر به‌ منظور پیشبرد مباحث مدیریت‌شهری، امیدواریم امور به نحو مطلوبتر و با تمرکز به ایجاد بستر همدلی و بهره‌گیری از تجارب در راستای رفع مشکلات شهر پیش برود.

عسگریان ابراز امیدواری کرد: برنامه‌های پیش‎‌بینی شده سالجاری بودجه و سیاست‌های ابلاغی به شهرداری از سوی شورای شهر با قوت بیشتری پیش برود.

وی با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی و پاسخگوی لازم به شهروندان پیرامون فعالیت‌های امور مختلف شورای پنجم گفت: براین اساس ابراهیم مولوی به عنوان سخنگوی جدید شورای اسلامی شهر همدان معرفی شد.

رییس شورای شهر همدان یادآور شد: مولوی سابقه فعالیت در این حوزه را داشته است و به طور قطع با کمک سایر اعضای شورا به دنبال افزایش رضایت مندی مردم هستیم.

شورای اسلامی شهر همدان دارای ۱۱ عضو است.

عسگریان روز گذشته با کسب ۶ رای موافق و ۵ رای ممتنع به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر همدان معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =