۱۶۰۰ نفر بوشهری مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند

بوشهر- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: ۲ هزار و ۷۰۰ نفر در این استان برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده‌اند که ازاین شمار یکهزار و ۶۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

به گزارش ایرنا، سید محمود دستغیبی روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: باتوجه به رکود برخی کسب و کارها براثر شیوع ویروس کرونا برخی مستاجران با مشکل روبرو شدند که دولت مصوبه‌ای مبنی بر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به این قشرتصویب کرد.

وی اضافه کرد: براساس این مصوبه رقم دریافت تسهیلات برای تهران، کلان شهرها و سایر شهرها به ترتیب ۵۰، ۳۰  و ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر یادآورشد: ثبت‌نام اولیه این طرح از ۴ تا ۹ مرداد انجام شد و پس از آن از ۱۴ تا ۲۰ مرداد به متقاضیان مهلت داده شد که نسبت‌ به بارگزاری مدارک خود به صورت اینترنتی اقدام کنند و با توجه به این که در مرحله دوم تعدادی از متقاضیان نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نکرده بودند تا ۲۴ شهریور به آنها فرصت ثبت مدارک داده شد.

وی عنوان کرد: از مشمولان دریافت وام ودیعه مسکن در استان بوشهر تاکنون ۳۶ نفر موفق به دریافت تسهیلات و ۲۲ نفر در حال تشکیل پرونده در بانک‌ها هستند.

دستغیبی با بیان اینکه متقاضیان وام ودیعه مسکن باید فاقد زمین و مسکن  ودارای اجاره نامه رسمی باشند افزود: در مرحله اول این طرح به افراد زیر پوشش کمیته امداد و حقوق بگیران تعلق می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =