محکومیت یک واحد آلاینده و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد-ایرنا- مدیر اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: یکی از واحدهای آلاینده این شهرستان که به علت آلودگی زیست محیطی به مراجع قضایی معرفی شده بود در دادگاه تجدید نظر استان محکوم شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، حمید فخرانی روز دوشنبه اظهار داشت: این واحد آلاینده به علت رعایت نکردن مسائل زیست محیطی به مقام قضایی معرفی و محکوم شد.

وی افزود: غیر فعال بودن سیستم تصفیه خانه و رهاسازی فاضلاب خام در زمین های پیرامون و توجه نشدن به اخطاریه های زیست محیطی و ایجاد آلودگی شدید زیست محیطی از جمله مواردی است که این واحد به مقام قضایی معرفی شده است.

فخرانی گفت: پایش زیست محیطی واحدهای آلاینده شهرستان بصورت شبانه روزی توسط این اداره انجام و برای واحدهای متخلف اخطاریه و مهلت صادر می شود و طبق قانون واحدهای متخلفی که ضوابط محیط زیستی را رعایت نکرده باشند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

 پنج حادثه رانندگی وپنج مجروح در ۲۴ ساعت

رییس پلیس راه استان از وقوع پنج مورد حادثه رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته در محورهای استان با پنج نفر مجروح خبر داد.

 سرهنگ علیرضا حسین زاده گفت: این حوادث در کیلومتر ۱۰ محور سبزوار در اثر برخورد وانت نیسان و پراید، کیلومتر ۲۵ اسفراین_ بجنورد بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید، در کیلومتر ۱۸ محور شیروان بر اثر واژگونی یک دستگاه ساینا و محور شیروان بر اثر برخورد موتورسیکلت با وانت پیکان به وقوع پیوسته است.

توقیف ۲۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف در شیروان

 سرهنگ مسعود وحیدی فرمانده انتظامی شیروان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مزاحمان مدارس دخترانه و توقیف ۲۲ دستگاه موتورسیکلت خبر داد و گفت موتورسواران متخلف به دلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی ،سرعت غیر مجاز، انجام حرکت های نمایشی و مزاحمت توقیف شدند.

دستگیری دزد احشام در بجنورد

رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای احشام با چهار فقره سرقت در بجنورد خبر داد.

 سرهنگ مقصود رستگار گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در بجنورد موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: درهمین رابطه با شناسایی محل اختفاء سارق متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد وی پس از بازجویی به چهار فقره سرقت احشام اعتراف کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =