نبود فولاد اکسین در لیگ موجب خانه نشینی کشتی‌گیران خوزستانی می‌شود

اهواز - ایرنا - سرپرست هیات کشتی خوزستان گفت: اگر تیم فولاد اکسین در لیگ برتر کشتی شرکت نکند، کشتی‌گیران خوزستانی خانه‌نشین خواهند شد و این ضربه‌ای بر پیکره کشتی خوزستان وارد می‌کند.

به گزارش ایرنا اردوان صاحب، روز دوشنبه در نشست با قهرمانان کشتی‌ خوزستان در اهواز بیان کرد: کشتی گیران خوزستان در حالی که از سایر تیم‌ها پیشنهاد داشتند اما به دلیل عِرقی که به استان داشتند حاضر شدند برای تیم فولاد اکسین خوزستان به روی تشک روند و با این تیم قرارداد امضا کردند. 

وی افزود: تیم فولاد اکسین برای حضور در مسابقات برنامه‌ریزی خوبی انجام داد اما در میانه راه نامه‌ای به فدراسیون ارسال کردند و از حضور در لیگ منصرف شدند و این موضوع ناراحتی کشتی گیران را به همراه داشت هر چند با صحبت‌هایی که با مسوولان این شرکت انجام شد، قرار است مجدد به جمع تیم‌های لیگ‌ برتری کشور اضافه شوند. 

سرپرست هیات کشتی خوزستان ادامه داد:تیم فولاد اکسین کشتی گیران خوب و با انگیزه خوزستان را در اختیار دارد که مطمئن هستم در صورت تیمداری به دیدار پایانی لیگ کشتی راه پیدا خواهد کرد.

وی افزود: امیدوارم مسوولان فولاد اکسین به فکر کشتی‌گیرانی که با این تیم قرارداد دارند، باشند. اگر فولاد اکسین در لیگ شرکت نکند، در حق کشتی گیران خوزستان اجحاف می‌شود زیرا سایر تیم‌ها بسته‌ شده‌اند و ورزشکاران خوزستان جایی در تیم‌های دیگر نخواهند داشت.

صاحب، هدف از برگزاری این نشست را رسیدگی به مشکلات کشتی گیران خوزستان بیان کرد و گفت: ما در حد توان تمام مشکلات و خواسته‌های کشتی گیران را پیگیری می‌کنیم و سعی می‌کنیم دغدغه‌های آنها را برطرف کنیم. هیات استان توان تیمداری در لیگ را ندارد اما همواره پشتیبان کشتی گیران خوزستان هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید به سمت و سوی باشگاه‌ داری خصوصی برویم و آنها را تقویت کنیم تا روی پا بایستند افزود: آینده کشتی کشور نیز دست باشگاه‌های خصوصی است زیرا باشگاه‌های دولتی توانایی کار ندارند و نمی‌توانند به لحاظ مالی ورزشکاران را حمایت کنند.

وی ادامه داد: کشتی‌گیران خوزستان مشکلاتی در خصوص تردد به اردوهای تیم‌ملی داشتند که این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

دبیر هیات کشتی خوزستان نیز گفت: برای نخستین بار است که چنین جلسه‌ای با حضور قهرمانان کشتی ایران تشکیل می‌شود لذا تلاش می کنیم در حد توان به مشکلات و دغدغه آنها رسیدگی کنیم تا با خیال آسوده به ورزش کردن بپردازند. 

اسکندر عیسوند، مشکلات مالی، بیکاری، نداشتن شغل و همچنین بحث خدمت سربازی را از دغدغه‌های اصلی کشتی‌گیران خوزستانی دانست و افزود:امیدوارم مسوولان خوزستان بتوانند در زمینه رفع این مشکلات قدم بردارند.

وی همچنین در خصوص تیمداری فولاد اکسین خوزستان در لیگ برتر، بیان کرد: چندی پیش مسوولان شرکت فولاد اکسین قول حضور در لیگ را به ما داده بودند اما در ادامه به دلیل برخی مشکلات داخلی از حضور در لیگ انصراف دادند البته امروز شنیدیم که مجدد با حضور در لیگ برتر موافقت کرده‌اند و امیدوارم این امر رخ دهد. 

در این نشست بحث آیین‌نامه کشتی خوزستان در خصوص هزینه جاری و پاداش کشتی گیران مطرح شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =