۹۰راس دام مسروقه در شهرستان دماوند کشف شد

 تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری یک نفر سارق احشام و کشف ۹۰ راس دام مسروقه در این شهرستان خبر داد.  

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین فاضلی روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت احشام در روستای اتابک بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان به سرعت توسط ماموران کلانتری شهر آبسرد در دستور قرار گرفت.  

وی افزود: ماموران با اقدامات پلیسی و تسلط بر منطقه موفق شدندکمتر از چند ساعت سارق را در ارتباط با این سرقت شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کنند.  

سرهنگ فاضلی با اشاره به اینکه سارق دستگیر شده به سرقت ۹۰ راس دام اعتراف کرد، بیان داشت: احشام سرقتی کشف و پس از اقدامات قانونی به مالک آن تحویل داده شد.  

وی با اشاره به اینکه سارق برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد از دامداران خواست، محل نگهداری احشام خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنند، از نگهبانان مطمئن و مورد اعتماد استفاده کنند، از ورود افراد ناشناس که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.  

 دستگیری سارقان اماکن خصوصی با هفت فقره سرقت در شهرآبعلی

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند همچنین از دستگیری۳ نفر سارق اماکن خصوصی و کشف ۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ فاضلی افزود:در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرآبعلی، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس کلانتری ۱۵ آبعلی قرار گرفت.  

وی بیان داشت: با گشت زنی هدفمند عوامل انتظامی کلانتری ۱۵ آبعلی درساعات بامدادی سه نفر سارق حین سرقت را رویت که بلافاصله نسبت به دستگیری آنان طی یک عملیات تعقیب و مراقبت اقدام شد.

فاضلی تصریح کرد: در بازجویی بعمل آمده متهمان بزه انتسابی را پذیرفته و به ۷فقره سرقت از طریق تخریب درب اماکن خصوصی اعتراف کردند.  

وی در پایان خاطرنشان کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه لوازم مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.  

شهرستان دماوند از جمله شهرستان های استان تهران است که در ۴۵کیومتری پایتخت قرار دارد. این شهرستان دارای پنج شهر دماوند، رودهن، آبعلی، آبسرد و کیلان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha