آبدرمانی سبلان و هتل لاله سرعین تعطیل و تعدیل نیرو نمی‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: آبگرم معدنی سبلان و هتل لاله سرعین از مجموعه‌های مهم اقامتی و گردشگری استان بوده و نه تنها مانع تعطیلی و تعدیل نیرو در این مراکز خواهیم بود بلکه برنامه ما ارتقای سطح خدمات در این مجموعه‌ها است.

به گزارش ایرنا ، نادر فلاحی روز دوشنبه در واکنش به برخی مطالب درج شده در فضای مجازی درباره تعطیلی و اخراج نیروهای این مجموعه‌های گردشگری اظهارداشت: برنامه این اداره‌کل طرح‌های توسعه‌ای نظیر راه‌اندازی پزشکی آبدرمانی در آبگرم سبلان و ارتقای سطح خدمات هتل لاله برای تبدیل به هتل پنج‌ستاره است و این موضوع جزو برنامه‌ها و اولویت‌ها به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان به دنبال تعطیلی این مراکز و تعدیل نیرو در آنها نیستیم، گفت: در کنار تلاشگران این مجموعه‌ها که بیش از ۲ دهه است در شهرستان توریستی سرعین ارائه خدمات می‌کنند، هستیم تا مشکلات آنها برطرف شود.


او ادامه داد: به شرکت توسعه گردشگری ابلاغ شده تا با تدابیر لازم زمینه‌ای فراهم کنند تا این مجموعه‌ها بدون تعطیلی و با کمترین آسیب به فعالیت‌ خود ادامه دهند و مجدانه پیگیری این امر از شرکت توسعه گردشگری ایران و استان هستیم تا با پیگیری‌های لازم زمینه برای حل مشکلات این مراکز مهم اقامتی و گردشگری فراهم آید.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: در این زمینه سه مورد به شرکت توسعه گردشگری ابلاغ شده تا در زمینه رفع بلاتکلیفی و تداوم فعالیت‌های آنها اقدام کنند که شامل حل و فصل مشکلات مجموعه‌های طلایه‌داران (ساری‌سو)، آبدرمانی سبلان و هتل لاله است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =