۲۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۸
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84038718
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۳۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق در جنوب تهران

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: کالای قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در داخل زمین های کشاورزی در جنوب تهران کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روز دوشنبه پلیس تهران، سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تخلیه و دپوی مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق در زمین های کشاورزی در محدوده کهریزک بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.
وی بیان داشت: پس از بررسی اولیه مشخص شد آدرس اعلامی محل نگهداری دام بوده و داخل زمین های کشاورزی است و همچنین یک دستگاه خودروی نیسان حاوی کالای قاچاق  در آن مکان متوقف شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هویت مالک زمین های کشاورزی شناسایی و به محل دپو کالاها دعوت شد، گفت: مالک زمین اظهار داشت، قطعه زمین کشاورزی را به اجاره واگذار کرده است و از دپو و جمع آوری کالای قاچاق در این مکان بی اطلاع است. 
سرهنگ گودرزی تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از داخل خودرو ۵۸ دستگاه تجهیزات پزشکی، ۳۰ هزار و ۵۰۵ ثوب پوشاک، ۳۷۱ جفت کفش و ۱۵۸ رول پارچه کشف شد.
وی افزود: با هماهنگی های قضائی دستگیری مالک اموال قاچاق در دستور کار قرار دارد و کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ گودرزی در خاتمه بیان کرد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در این راستا پلیس از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =