مدیرکل جدید منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری معرفی شد

شهرکرد- ایرنا- " سیداسماعیل صالحی" در حکمی از سوی معاون وزیر و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور"به عنوان مدیرکل منابع طبیعی، آبخیزداری چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه معرفی شد.

مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت:افزایش ضریب حفاظتی در عرصه‌های جنگلی و مرتعی، تثبیت حاکمیت دولت در عرصه‌های ملی، حفظ و احیا و توسعه و بهره‌برداری اصولی و پایدار از عرصه‌های منابع طبیعی با رویکرد توسعه پایدار و حفظ حراست از منابع پایه از جمله آب، خاک، پوشش گیاهی و ذخایر ژنتیکی، و جامع نگری در حوزه آبخیز ازمهمترین اهداف سازمان جنگل‌هاست.

سید اسماعیل صالحی در آیین معارفه افزود: تقویت مشارکت مردم در حفظ و احیاء بهره‌برداری از منابع آبی، تقویت صندوق توسعه منابع طبیعی و تعاونی‌ها و تشکل‌های حوزه منابع طبیعی از اهداف سازمان و مدیریتی است. 

وی، بر تقویت و توانمندسازی ساختار مدیریت منابع طبیعی، نیروی انسانی، ساختار و منابع مالی به ‌عنوان اهداف مدیریتی این اداره کل در مدیریت جدید تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، سید اسماعیل صالحی پیش از این معاون برنامه ریزی منابع طبیعی استان، رییس هیات مدیره صندوق توسعه منابع طبیعی مدیرجهادکشاورزی شهرستان اردل و رییس روابط عمومی و امور بین‌الملل جهاد کشاورزی استان، رییس امور شهرستان‌ها سازمان جهادکشاورزی و معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی بود.

در این آیین مدیرکل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری از حمات پنج ساله علی محمدی مقدم تقدیر و سید اسماعیل صالحی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =