رییس پلیس استان: کردستان برای جولان اراذل و اوباش، نا امن است

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه تامین امنیت فضای حقیقی و مجازی در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: پلیس اجازه نمی‌دهد این استان محل امنی برای جولان اراذل و اوباش باشد.

به گزارش ایرنا، سردار علی آزادی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پلیس متولی برقراری نظم و امنیت و حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت مقتدرانه وارد عمل شده و اجازه جولان به افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت روانی شهروندان را برهم بزنند نخواهد داد.

وی اضافه کرد: تشدید مقابله با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مطالبه مردمی است و پلیس در این راستا مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و با هماهنگی مراجع قضائی به جد وارد عمل شده و محیط را برای قانون‌شکنان تنگ خواهد کرد.

سردار آزادی با اشاره به اینکه میانگین تعداد اراذل و اوباش در کردستان نسبت به سایر استان ها در حد بسیار کمتری قرار دارد یادآور شد: مردم استان همیشه و در همه جا حامی و پشتیبان نیروی انتظامی بوده و این نشان از فرهنگ اصیل و بالای مردم استان است.

وی ایجاد امنیت در فضای حقیقی و مجازی را ماموریت مهم نیروی انتظامی اعلام کرد و افزود: نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت قاطع و با اقتدار وارد عمل شده و امنیت فضای مجازی را نیز برای کاربران این فضا تامین کرده است.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه پلیس امروز ایران اسلامی نیرویی مردمی و درخدمت مردم است، تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز ما است و  همواره در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و دفاع از نظم و امنیت جامعه تا پای جان ایستاده و اجازه فعالیت مجرمانه را به هیچ کس نخواهیم داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =