حفظ سلامت مردم در شرایط کرونایی اولویت امروز مسوولان کشور است

مهاباد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: حفظ سلامت مردم اولویت اصلی کشور، دولت و نظام در شرایط کرونایی امروز است و باید همه ما نیز در این مسیر گام برداریم.

علی مصطفوی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید بوکان که در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، امام جمعه و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های کادر درمانی و پرسنل عرصه سلامت در مبارزه با کرونا، اظهار داشت: عملکرد کادر درمان در دوران شیوع کرونا، تداعی کننده فعالیت این قشر در جبهه های جنگ و هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه جانفشانی کادر درمانی و پزشکان در عرصه سلامت یادآور ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است، افزود: زمان جنگ که با کمترین امکانات در مقابل استکبار ایستادگی کردند امروز نیز کادر درمانی در شرایط بد اقتصادی و در شرایط تحریم ناجوانمردانه استکبار با تمام توان برای سلامت مردم تلاش می کنند و در این راستا نیز شهید تقدیم نظام کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: کمکهای مومنانه مردم در شرایط کرونایی یادآور کمک‌هایی ‌است که مردم در هشت سال جنگ تحمیلی به جبهه‌ها کردند و به یاری رزمندگان شتافتند.

وی افزود: امروز مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و عدم حضور در مراسم و اجتماعات کار پزشکی و درمانی را یاری کنند تا بتوانیم بر این ویروس منحوس کرونا فایق آییم.

"مصطفوی" با اشاره به خدمات دولت در طول هفت سال گذشته گفت: دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات و تحریم های ظالمانه توسط آمریکا و استکبار جهانی خوشبختانه با عنایت مقام معظم رهبری و مدیریت رییس جمهوری، امسال و در آخرین سال عمر دولت کارهای عمرانی خوبی در سطح استان و کشور صورت گرفته است.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تبریک این هفته بیان کرد: در این هفته و با همت و تلاش مسوولان در سطح استان طرح‌ها و برنامه‌های خوبی آماده شده که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد.

وی افزود: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ این مرز و بوم است زیرا در آن دوران با وجود حمایت‌های بسیاری از کشورهای جهان از صدام و رژیم بعثی عراق، مردم ایران سلامی توانستند با کمترین امکانات و با توکل بر خداوند متعال و رهبری امام راحل و وحدت و همبستگی در برابر هجوم رژیم بعث عراق ایستادگی کنند و اجازه ندهند حتی یک وجب از خاک میهن مان در دست دشمنان باقی بماند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: ایثارگری و جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در تاریخ ماندگار شده است و این ایثارگری‌ها باید به روش‌های مختلف به نسل‌های آینده منتقل شود.

تغییرات مدیریتی برای ارتقای شاخص‌های توسعه است

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر مدیران اجرایی به معنای نفی خدمات و زحمات نبوده، بلکه این تغییرات در راستای ایجاد نوآوری، اجرای برنامه های جدید و راهبردی و ارتقای شاخص های توسعه است.

انور حبیب‌زاده از تغییر و تحول مدیران به عنوان یک اصل اجتناب ناپذیر در مدیریت‌ها یاد کرد و اظهار داشت: مدیران اجرایی جدید باید زمینه‌های ارتقای سیستم برای خدمتگزاری بهتر به مردم را فراهم کرده و در تکریم ارباب رجوع به معنای عام و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران به معنای خاص نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

وی ادامه داد: در طول دوران انقلاب اسلامی کارهای خوبی در سطح شهرستان بوکان انجام شده ولی با این وجود در شهرستان کمبودهای وجود دارد که لازم است توجه خاصی به بوکان شود و این امر مهم همکاری مسولان استانی را می‌طلبد.

در پایان این مراسم از زحمات ۱۸ ماه "لقمان خسروپور"به عنوان سرپرست فرمانداری بوکان تجلیل و "محمد امین‌زاده" به عنوان فرماندار جدید بوکان معرفی شد.

امین‌زاده سرپرست فرمانداری بانه، معاون عمرانی فرمانداری بانه و بخشداری بخش مرکزی بانه را در کارنامه خود دارد.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =