دبیر بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی منصوب شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در حکمی علیرضا الهیاری مدیرکل همکاری‌های بین الملل و امور جشنواره‌های این سازمان را به عنوان دبیر بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، در حکم علیرضا عشوری خطاب به الهیاری مدیرکل همکاری‌های بین الملل و امور جشنواره‌های این سازمان آمده است: جشنواره جوان خوارزمی که با نام و یاد یکی از درخشان ترین چهره های علمی تاریخی جهان اسلام و ایران مزین شده رخدادی علمی و فرهنگی است که همه ساله به پاس ارج نهادن به تلاش جوانان پژوهشگر و صاحب اندیشه در عرصه علم و فناوری  در کشور برگزار می شود.

رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در این حکم خطاب به الهیاری تاکید کرد: نظر به دانش و تجارب ارزنده شما به موجب این حکم به عنوان دبیر بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی منصوب می شوید.

نظارت دقیق بر عملکرد گروه های تخصصی و فرآیند ارزیابی علمی طرح ها، شناسایی و ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران و نوآوران و فناوران جوان کشور و ارتقای فرآیند اجرایی جشنواره جوان خوارزمی از وظایفدبیر بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =