اشتری: ناجا سالانه ۳۰ میلیون خدمت ثبتی به مردم ارائه می‌کند

شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی کشور با اشاره به ماموریت‌های مختلف نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در کشور گفت: سالانه ۳۰ میلیون خدمت ثبتی در نیروی انتظامی کشور به مردم ارائه می‌شود.

سردار حسین اشتری روز دوشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا دوران دفاع مقدس و همچنین مدافعان سلامت، امنیت کشور و مدافعان حرم و بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود:صدور گواهینامه، گذرنامه و پایان خدمت ،از جمله خدمات ثبتی است که سالانه توسط نیروی انتظامی به مردم ارائه می‌شود و مابقی خدمات نیروی انتظامی از جمله برقراری نظم و امنیت در کشور، رفت و آمد، امنیت در سطح جاده‌ها غیرقابل شمارش و ثبت است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی به عنوان بخشی از نیروهای مسلح کشور، خدمت به مردم را وظیفه و افتخارات خود می‌داند،گفت: حفاظت از مردم، امنیت و ارتقاء امنیت به عنوان مهمترین وظیفه نیروی انتظامی در کشور است.

اشتری گفت: نیروی انتظامی در نقاط کشور از مرزها، جاده‌ها و روستاها در تمام ساعات شبانه‌روز و در تمام اتفاقات و وقایع به دلیل مسئولیت اجتماعی که برعهده دارد، مشغول فعالیت خدمت است.

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور در یک امنیت با ثابت و آرامش قرار دارد ،گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و فشارهای که به کشور وارد می‌شود اما به پاس خون شهدا و ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس،مدافعان حرم و شهدای نظم و امنیت ،این آرامش در کشور برقرار است.

فرمانده پلیس بر پایدار کردن امنیت حاکم بر جامعه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم، امنیت، جان، مال و ناموس مردم است و از تمام توان خود برای برقرار امنیت با همراهی و همکاری مردم استفاده می‌کند.

اشتری،به برخی فعالیت‌های نیروی انتظامی در سال گذشته از جمله امدادرسانی در سیل، حوادث پارسال و مناسبت‌های مذهبی ماه محرم صفر و اعزام کاروان پیاده به کربلا اشاره کرد و گفت: نظم و امنیت این مناسبت‌ها با همکاری نیروی انتظامی، نظامی و همراهی مردم برقرار شد.

وی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال گذشته و مجلس میان دوره در هفته گذشته نیز اشاره کرد و گفت: این انتخابات با امنیت کامل برگزار شد.

اشتری،به شیوع ویروس کرونا و آماده‌باش تمام نیروهای انتظامی و نظامی برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی،برقراری نظم و همچنین ضدعفونی کردن معابر و بیماستان‌ها اشاره کرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی و نظامی بعد از کادر درمانی بیشترین تلاش را داشتند و بیشترین آسیب را دیدند.

فرمانده نیروی انتظامی، به توطئه‌های استکبار بر علیه اسلام و جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان با فشارهای مختلف سیاسی و اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام است و این امر با تلاش نیروهای انتظامی نظامی و همراهی و همکاری مردم میسر نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، در آیین معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری از تلاش چهارساله سردار غلامعباس غلامزاده تقدیر و سرتیپ دوم پاسدار" منوچهر امان‌اللهی" با حکم فرمانده انتظامی کشور به عنوان فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =