فرماندار بندرعباس: معلمان از شرکت در برنامه‌های عمومی بپرهیزند

بندرعباس - ایرنا - فرماندار بندرعباس گفت: معلمان با توجه به مسوولیت حساس شرایط ناشی از کرونا حق شرکت در مجالس و حضور در تجمع های عمومی را ندارند و باید از شرکت در این برنامه‌ها بپرهیزند.

عزیزاله کُناری روز دوشنبه در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: بدلیل خطر کرونا حضور معلمان در این مراسم‌ها می‌تواند هم برای خود آنها و هم برای دانش آموزان مشکل ساز شود.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت حفظ سلامت معلمان رعایت این نکته بسیار ضروری بوده و از مسوولان آموزش و پرورش انتظار می‌رود توجه لازم را در این باره داشته باشند.

وی اضافه کرد: بخشی از مسوولیت حفظ سلامت دانش آموزان مربوط به سرویس‌های مدارس بوده و در شرایط کنونی رانندگان و مسوولان توجه کنند بر روی هر صندلی تنها یک دانش آموز نشسته باشد.

فرماندار بندرعباس گفت: نظارت بر رعایت این نکته برای حفظ سرمایه‌های انسانی جامعه بسیار مهم بوده و نباید شاهد هیچگونه سهل انگاری در این خصوص باشیم.

از شکل گیری مجدد دست فروشی ماهی در مقابل بازار ماهی فروشان جلوگیری شود

فرماندار بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دستفروشان ماهی به بازار ماهی منتقل شدند و شهرداری باید نظارت لازم را داشته باشد تا مجدد ضلع شمالی بازار ماهی دستفروشان مستقر نشوند.

کناری افزود: سایر دستفروشان سطح شهر هم توسط اتحادیه‌های مربوطه ساماندهی و به مغازه ها و مجتمع‌ها منتقل شوند و اتحادیه‌ها نیز صنوف فاقد مجوز را شناسایی و نسبت به اخذ پروانه فعالیت آنها اقدام کنند.

فرماندار بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس مراقبت کند مردم هنگام ورزش و حضور در بوستانها و پارکها فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

وی در پایان تاکید کرد: آموزش و پرورش و دهیاری نظارت لازم را بر سرویس‌های حمل و نقل داشته باشند و ضد عفونی این وسایل نقلیه به خوبی صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =