شرور و قاتل مسلح در کرمانشاه دستگیر شد

کرمانشاه - ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری شرور مسلحی خبر داد که چندی پیش با تیراندازی در مغازه ای واقع در شهرک کیهانشهر کرمانشاه، مرگ جوان ۱۷ ساله ای را رقم زده بود.

به گزارش ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندی قبل و پس از وقوع یک مورد تیراندازی در شهرک کیهانشهر که منجر به قتل متصدی مغازه ای شد، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور پلیس در محل و انجام تحقیقات ابتدایی، پرونده ای در پلیس آگاهی تشکیل و کارآگاهان اقدام خود را برای شرور متواری آغاز کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: تیم مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی کرمانشاه با تلاش های شبانه روزی و کارهای اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در شهرستان پاکدشت استان تهران شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضایی و همکاران خود در شهر پاکدشت مخفیگاه فرد مجرم را محاصره و با حفظ حقوق شهروندی همسایگان در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: قاتل دستگیر شده پس از انتقال به کرمانشاه و در بازجویی های انجام شده به جنایت خود اعتراف و انگیزه اش را از این کار اختلافات شخصی با فرد مقتول عنوان کرد.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به بازسازی صحنه جرم توسط قاتل، از معرفی وی به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به اهتمام پلیس در برخورد با مجرمان، اشرار و آنهایی که موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی می شوند، به آنها هشدار داد کرمانشاه محل انجام شرارت نیست.

وی تصریح کرد: همکاران ما در بخش های مختلف قاطعانه با هرگونه ناامنی برخورد و اجازه عرض اندام به عده ای فرصت طلب و سودجو که تصور می کنند در دام قانون گرفتار نخواهند شد، نمی دهد.

سردار جاویدان در پایان ارتقاء امنیت در جامعه را جزو وظایف ذاتی پلیس عنوان کرد و از شهروندان خواست هرگونه ناامنی که مشاهده کردند موضوع را به سرعت با پلیس در میان بگذارند.