مهرواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری هرمزگان آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: با اعلام فراخوان مهرواره قصه‌گویی مجازی این کانون از ۲۲ شهریورجاری، این مهرواره با محوریت دفاع مقدس، اربعین حسینی(ع) و در بخش آزاد برگزار می‌شود.

پروین پشتکوهی روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: همه علاقه‌مندان از همه گروه‌های سنی ۶ سال به بالا شامل کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها می‌توانند در این مهرواره با شعار «خوب زندگی کردن تمرین می‌خواهد» شرکت کنند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به قصه‌گویی می‌توانند فیلم قصه‌گویی خود را تا ۱۴ مهر امسال به دبیرخانه انجمن از طریق واتساپ به  شماره ۰۹۹۰۸۷۱۷۹۵۶ ارسال کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان در خصوص ویژگی‌ آثار شرکت‌کنندگان نیز گفت: آثار در ۲ قالب ویدئو و یا پادکست و حداکثر زمان پنج دقیقه قابل ارائه است و آثار ویدئو نیز باید به صورت افقی فیلم‌برداری شوند.

پشتکوهی اضافه کرد: اسامی قصه‌گویان برگزیده این دوره از مهرواره قصه‌گویی مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان روز یکشنبه ۲۰ مهرماه امسال اعلام می‌شود.

وی در بخش دیگری به برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع مدافعان وطن اشاره کرد و بیان‌داشت: این مسابقه نیز در قالب پنج‌شنبه‌های عکس و با موضوع مدافعان وطن شامل "مدافعان سلامت، مدافعان امنیت، مدافعان حرم و مدافعان فرهنگ و هنر" برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان گفت: با توجه به نزدیک شدن هفته دفاع‌مقدس کودکان و نوجوانان هفت تا ۲۲ ساله علاقه‌مند به حوزه عکاسی نیز می‎توانند در این مسابقه شرکت کنند.

پشتکوهی عنوان کرد: در بخش ویژه فراخوان عکاسی مدافعان وطن، تمامی مربیان فرهنگی هنری و ادبی کانون پرورش فکری نیز می‌توانند شرکت کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان به هنر عکاسی در این دوره از مسابقه باید حداکثر پنج قطعه عکس را تا ۳۱ شهریور از طریق واتساپ انجمن به شماره ۰۹۹۰۸۷۱۷۹۵۶ ارسال کنند.

این مسوول بیان داشت: آثار برتر تقدیر و نمایشگاه مجازی آثار نیز در صفحه اینستاگرام انجمن و بخش گالری سایت کانون هرمزگان بارگذاری می‌شود.

پشتکوهی، معرفی کتاب‌های دفاع مقدس ویژه کودکان و نوجوانان، اجرای شعرخوانی صوتی کودکان و نوجوانان، رونمایی از کتاب صوتی با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و پخش فیلم سینمایی ویژه مربیان و خانواده‌ها در سینما کانون را بخش دیگری از برنامه‌های کانون هرمزگان به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس نام برد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha