مدیرکل: ورزش کرمان نیازمند جذب حامی مالی است

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ورزش استان برای ضمانت فعالیت حرفه‌ای قهرمانان ما، استمرار فعالیت‌ها و حمایت از ورزشکاران نیازمند جذب حامی مالی است.

به گزارش ایرنا، میثم پاریزی عصر یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان کرمان افزود: جذب حامی مالی موجب ایجاد انگیزه و ترغیب ورزشکاران به سمت توسعه ورزش استان کرمان می‌شود.

وی اظهار داشت: همچنین دغدغه‌های ورزشکاران در بخش تامین هزینه ورزشی و مسابقات با کمک حامیان مالی رفع می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: سلایق در حوزه جوانان و رده‌های سنی پایه با توجه به رشته‌های ورزشی تغییر یافته که شرایط رشته ورزشی دو و میدانی می‌تواند با وجود حامی مالی بهبود یابد.

وی بیان داشت: رییس هیات دو و میدانی با ایجاد هم‌افزایی، بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های استان کرمان و پیگیری و تلاش مضاعف این ورزش را ارتقا می‌دهد که شاهد شرایطی مطلوب‌تر باشیم.

وی عنوان کرد: انتظارات از وضع موجود ورزش استان کرمان به‌ویژه در رشته دو و میدانی بیشتر است و کرمان به‌عنوان پهناورترین استان کشور به لحاظ اقلیمی شرایطی خاص و ظرفیت‌های مناسبی دارد که می‌تواند برای این رشته بستر مناسبی باشد.

پاریزی افزود: می‌توان شاخص‌های کمی و کیفی را ارتقا دهیم و از این میان قهرمانان بسیاری به کشور معرفی کنیم که در حوزه رقابت‌های ملی و بین‌المللی صاحب سکو و مقام شوند.

وی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های موجود را ساماندهی کنیم گفت: توجه ویژه به حوزه آموزش به‌عنوان یکی از مسائل مهم، مورد توجه هیات‌ها قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان ادامه داد: آموزش مربیان را تربیت می‌کند و موجب ارتقای وضع موجود ورزش استان کرمان می‌شود لذا باید روی آن تمرکز شود.

وی تصریح کرد: انتظار داریم هیات‌ها گستردگی لازم را در بین ۲۳ شهرستان کرمان داشته باشد و شهرستان‌ها بتوانند به‌عنوان بازوان اجرایی به ارتقای شاخص‌های مورد نظر به هیات استان کمک کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =