دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی از ۸ مهرماه به طور متمرکز آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- نشست هماهنگی بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) با حضور مقامات فدراسیون، مسوولان سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه‌های حاضر، بعدازظهر امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون کشتی برگزار و مقرر شد که دور رفت رقابت‌ها هشتم مهرماه آغاز شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که با حضور رییس، نایب رییس، دبیر و مسوولان فدراسیون کشتی و حاج محمدرضا طالقانی و سهراب کیهانی اعضای هیأت رییسه و احسان فرید بازرس فدراسیون برگزار شد در مورد موارد مختلفی بحث و تبادل نظر شد.

از جمله موارد مطرح شده در این جلسه ارائه گزارش کار یک ماهه فدراسیون کشتی به هیأت رییسه بود و همچنین در مورد روند کار بازسازی خانه‌های کشتی نیز گزارش داده شد. از دیگر موارد مطرح شده موضوع تعیین تکلیف بدهی‌های فدراسیون کشتی مصوب مجمع عمومی و همچنین موارد مالی و بودجه ای بود.

در این جلسه در مورد نحوه برگزاری اردوهای تیم های ملی با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط قرنطینه و اجرای دستورالعمل های بهداشتی و همچنین برگزاری بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) و راهکارهای موجود برای اجرای هرچه بهتر کار، بحث و تبادل نظر شد.

در جلسه هماهنگی مقرر شد رقابت‌های رفت کشتی آزاد از ۸ مهرماه به صورت متمرکز و با حضور ۱۰ تیم در شهر تهران برگزار شود.


نکته قابل توجه این جلسه اینکه با توجه به عدم حضور تیم خراسان جنوبی، با هماهنگی نمایندگان باشگاه‌ها مسابقات برای ۳ تیم گروه ج بار دیگر قرعه‌کشی شد که گروه بندی تیم‌ها به شرح زیر است:

گروه الف: هیأت کشتی سیرجان- فولاد اکسین خوزستان- آریوبرزن بهبهان- رعد پدافند ارتش- هیأت کشتی استان یزد

گروه ب: دانشگاه آزاد اسلامی- صبانور کردستان- احتشام گستر خوزستان- بازار بزرگ ایران- شهدای مدافع حرم قم

رعایت دستورالعمل‌های خاص رقابت های لیگ برتر در شرایط بحرانی و پروتکل‌های بهداشتی در این رقابت ها از سوی تمامی تیم‌ها الزامی است.

همچنین مقرر شد بعد از اینکه اتحادیه جهانی کشتی برگزاری یا عدم برگزاری رقابت‌های بزرگسالان جهان را به صورت قطعی اعلام کرد، در مورد نحوه و زمان برگزاری دور برگشت این مسابقات  تصمیم گیری شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =