علوی: امیدوارم AFC میلیون‌ها بیننده ایرانی را از تماشای مسابقات لیگ قهرمانان محروم نکند

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: امیدواریم کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی)، میلیون‌ها بیننده عاشق ایرانی را از تماشای مسابقات نمایندگان کشورمان از طریق شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی محروم نکند.

به گزارش ایرنا، امیر مهدی علوی درباره پخش رقابت‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: فوتبال ایران از نظر تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بیننده تلویزیونی در صدر مخاطبان کشورهای قاره کهن قرار دارد. این موضوع در کلیه آمارهای منتشره کنفدراسیون هم دیده می‌شود و روزهای تاریخی دور و نزدیک خود موید و گویای همه چیز است.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام خبری که امروز منتشر شد، چندین و چند تماس و واکنش دریافت کردیم که جملگی نگرانی مردم و هواداران میلیونی فوتبال را از این تصمیم نشان می‌داد. به همین دلیل دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را منتقل کرده و بر حل مشکل به وجود آمده تاکید کرد. علاوه بر این، چهار باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو نمایندگان کشورمان در مسابقات هم خواستار تسریع در حل این مشکل شدند.

علوی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال امروز در این باره نشست‌های متعددی را برگزار کرد و جلسه مفصلی هم با حضور مسوولان وزارت ورزش و جوانان، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال و مسوولان ارشد رسانه ملی برگزار شد که جملگی بر تداوم همکاری با آژانس تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا در چارچوب قبلی تاکید داشتند و امیدواریم آژانس، میلیون‌ها بیننده عاشق ایرانی را از تماشای مسابقات نمایندگان کشورمان از طریق شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی محروم نکند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =