۲۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۳
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 84037667
۰ نفر

برچسب‌ها

دو انتصاب جدید در ایرنا 

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در احکامی جداگانه، «قاسم شریعتی» را به عنوان مدیرکل جدید «دفتر پژوهش و بررسی‌های خبری» و «شهناز حسنی» را به عنوان «سردبیر گروه شبکه‌های اجتماعی» این خبرگزاری منصوب کرد.

مراسم معارفه مدیران جدید ایرنا عصر امروز (یکشنبه) با حضور «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان ارشد این سازمان برگزار شد.

نوروزپور در حکم انتصاب شریعتی تصریح کرده است: بهره گیری از ظرفیت‌های گسترده سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور کمک به حرکت توسعه‌ای کشور و تحقق شعار جهش تولید، رصد و پایش تحلیلی رویدادها با تکیه بر فناوری های روز، ساماندهی نیروها و ارتقای فعالیت های تحلیلی و پژوهشی سازمان، تقویت ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی کشور، بهره گیری از نظرات نخبگان، صاحبنظران و اندیشمندان، برگزاری میزگردهای خبری، تقویت گروه نظرسنجی و تولید گزارش های تحلیلی راهبردی و بولتن در باره موضوعات روز از مهمترین ماموریت های اداره کل پژوهش و بررسی های خبری در دوره جدید است.

پیش از این «آرمین امیر» مسئولیت اداره کل دفتر پژوهش و بررسی‌های خبری ایرنا را بر عهده داشت.

شریعتی دارای دکترای علوم سیاسی و نزدیک به سه دهه فعالیت حرفه ای در بخش‌های مختلف ایرنا است و علاوه بر مسئولیت دفاتر خارجی و استانی ایرنا، به عنوان مدیرکل اخبار داخلی، سردبیر گروه سیاسی و سردبیر گروه تحلیل و بررسی های خبری فعالیت کرده است.

مدیرعامل ایرنا در حکم «شهناز حسنی» به عنوان «سردبیر گروه شبکه های اجتماعی ایرنا» نیز بر لزوم «تقویت جایگاه ایرنا به عنوان رسانه‌ای مرجع در فضای مجازی، استفاده از ظرفیت‌های چندرسانه‌ای در ارایه تولیدات، پوشش زنده رویدادهای مهم خبری، رصد مستمر و لحظه‌ای خروجی های خبری سازمان و دیگر مراجع و منابع خبری» تاکید کرده است.

خانم حسنی نیز از خبرنگاران و سردبیران باتجربه ایرنا به شمار می‌رود که سال‌ها در حوزه های مختلف خبری فعالیت کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =