پلیس: کشف جسد چند کودک درون کوله پشتی در شیراز صحت ندارد

شیراز-ایرنا-معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: اخبار منتشر شده درباره کشف اجساد کودکان در خیابان تیموری شیراز از درون کوله پشتی صحت ندارد و جسد تکه تکه شده متعلق به مردی حدودا ۴۰ ساله است.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی پلیس فارس سرهنگ کاووس محمدی در تشریح این خبر، اظهارداشت: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر پیدایش جسد چند کودک درون یک کوله پشتی در یکی از خیابان های شیراز، ماموران کلانتری ۱۴ مدرس و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از کوله پشتی با جسدی که تکه تکه شده بود، مواجه شدند، گفت: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند جسد متعلق به فردی مذکر حدوداً ۴۰ ساله است بنابراین ادعای مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اجساد کودکان صحت ندارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی، جسد مکشوفه برای تشخیص هویت و علت فوت به پزشک قانونی انتقال داده شد، از شهروندان درخواست کرد: به شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه جسد متعلق به چند نفر کودک است، توجه نکنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با بیان اینکه شهروندان اخبار صحیح و دقیق را از منابع رسمی و مرکز اطلاع رسانی پلیس دریافت کنند، گفت: پلیس با انتشار دهندگان شایعات کذب که بخواهند امنیت جامعه را مختل کنند، برخورد قاطع و قانونی می‌کند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =