نوری: نمی‌توان درکی از پرداخت ۱۰ میلیارد تومان به فوتبالیست ها داشت

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: رقم‌های میلیاردی که درباره تمدید قرارداد بازیکنان مطرح می‌شود قابل توجیه نیست و نمی‌توان درک کرد به یک فوتبالست ایرانی ۱۰ میلیارد تومان پول داد.

«محمد نوری» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: قانون منع بازیکنان و مربیان خارجی باعث می‌شود قیمت قرارداد بازیکنان داخلی افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی در توضیح این موضوع گفت: به عنوان مثال بازیکن ایرانی که قراردادش ۲۰۰ میلیون برای یک فصل بود، بعد از اجرای این قانون و برای مذاکره اعلام می‌کند من ۴ میلیارد تومان پول می‌خواهم.

بازیکن اسبق استقلال گفت: رقم‌های میلیاردی که درباره تمدید قرارداد بازیکنان مطرح می‌شود قابل توجیه نیست  و نمی‌تواندرک کرد به یک فوتبالست ۱۰ میلیارد پول داد.

وی افزود: فوتبال ایران از نظر مدیریتی با مشکل جدی رو به رو است و تا زمانی که این مشکلات حل نشود شاهد بهبود وضعیت این رشته ورزشی نخواهیم بود.

بازیکن اسبق استقلال گفت: مدیران فوتبالی باید به دنبال پیشرفت فوتبال باشند نه اینکه با پرداخت میلیاردی به دنبال خرید محبوبیت باشند.

نوری همچنین درباره عملکرد آبی‌پوشان در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: استقلال تا اینجای کار در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته و به جز علی کریمی سایر نفراتی که قراردادشان با این تیم به پایان رسیده است، تمدید کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =