استاندار اصفهان: آیت‌الله صانعی از پیشتازان نهضت اسلامی بود

اصفهان - ایرنا- استاندار اصفهان درگذشت ارتحال آیت الله حاج شیخ یوسف صانعی را تسلیت گفت و اظهارداشت: آن عالم پرهیزکار و مصلح از ارادتمندان حضرت امام (ره) و از پیشتازان نهضت اسلامی بود.

در بخشی از پیام عباس رضایی که روز یکشنبه در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار گرفت، آمده است: ارتحال عالم مجاهد و فقیه وارسته حضرت آیت الله یوسف صانعی موجب تالم و تاثر گردید.

وی در این پیام افزود: آن عالم پرهیزکار و مصلح از ارادتمندان حضرت امام و از پیشتازان نهضت اسلامی بود و عمر خود را در تربیت طلاب و مدرسان حوزه علمیه و تهذیب نفوس و ترویج معارف اهل بیت (ع) گذراند و آثار ارزشمندی از خود به جای گذاشت.

استاندار اصفهان در پایان رحلت این عالم ربانی را به ساحت مبارک حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب، حوزه های علمیه و بیت معزز، دوستداران آن فقید سعید و مردم ایران اسسلامی به ویژ] مردم شهیدپرور استان اصفهان تسلیت گفت و از درگاه حق تعالی علو درجات و غفران واسعه الهی برای آن فقید عالیقدر و صبر جمیل برای بازماندگان مکرم مسالت خواست.

آیت‌الله یوسف صانعی که دچار بیماری سیروز کبدی و نارسایی کلیوی بود که پنجشنبه  شب هفته گذشته به دلیل شکستگی لگن و مچ دست در بیمارستان فرقانی قم بستری ‌شده بود،و روز گذشته در سن ۸۳ سالگی در حین دیالیز درگذشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =