۲۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۶
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84037529
۰ نفر

برچسب‌ها

مدارس دلفان تعطیل شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: با توجه به گزارش‌های نگران کننده دانشگاه علوم پزشکی لرستان از آمار کرونا در این شهرستان، هرگونه آموزش حضوری تا اطلاع ثانوی در دلفان ممنوع و مدارس تعطیل است.

به گزارش ایرنا حشمت بهمنی روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش دلفان افزود: با توجه به گزارش های شبکه بهداشت و درمان مبنی بر  وضعیت قرمز، سیر تصاعدی و افزایش آمار مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر هرگونه فعالیت آموزشی به صورت حضوری در تمامی مدارس و آموزشگاه های نورآباد و منطقه کاکاوند ممنوع شده است.

وی تاکید کرد: فعالیت آموزشی در این شهرستان بصورت غیر حضوری و از طریق شبکه های شاد و آموزش  دنبال می شود بنابراین آموزش و پرورش باید بستر فعالیت های آموزش غیرحضوری را برای تمامی دانش آموزان فراهم نماید.

وی یادآور شد: بر اساس گزارش کارشناسان شبکه بهداشت در چند روز گذشته، مدارس به محل تجمع تبدیل شده و دانش آموزان در معرض خطر قرار می گیرند بنابراین مسئولیت هرگونه بازگشایی مدارس بر عهده شخص مدیر آموزشگاه است.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شماللرستان قرار دارد و ۲ اداره آموزش و پرورش نورآباد و کاکاوند آن حدود ۳۰ هزار دانش آموز را تحت پوشش دارد.

لرستان هم اکنون در وضعیت هشدار شیوع کرونا است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =