دبیر فدراسیون وزنه‌برداری: «رستمی» مشکلی ندارد

تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون وزنه‌برداری گفت: کیانوش رستمی مانند دیگر ورزشکاران در شهرستان در کنار مربی خود تمرین می کند. او هیچ مشکلی برای تمرینات ندارد.

به گزارش ایرنا، محسن بیرانوند روز یکشنبه در حاشیه پویش کمک مومنانه فدراسیون وزنه‌برداری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مراسم امروز در راستای کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کروناست که برخی از ورزشکاران ما مدال خود را اهدا کردند. این کمک‌ها به صورت بسته‌های معیشتی در اختیار اقشار آسیب دیده قرار می‌گیرد.

وی افزود: مدال‌ها را به موزه حرم امام رضا(ع) اهدا می‌کنیم و یکی از وزنه‌برداران مدال طلای آسیا را اهدا کرد. مردم باید بدانند که ورزشکاران به فکر آنان هستند و امیدوارم از این وضعیت سربلند خارج شویم. همیاری خیلی ارزشمند است و امیدوارم تاثیرات مثبتی بر جامعه داشته باشد.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری عنوان کرد: کیانوش رستمی اکنون برای تمرینات مشکلی ندارد و در کنار مربی خود به تمرین ادامه می‌دهد. او در قطر در کنار علی جباری رکورد خوبی زد و او مانند سایر ورزشکاران در شهر خود تمرین می‌کند و هیچ مشکلی ندارد.  

وی با اشاره به اینکه پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری اردو را به فدراسیون پزشکی ورزشی فرستادیم، گفت: اکنون برنامه ما برای برپایی اردو تایید شده و اکنون منتظر تایید وزارت ورزش و جوانان هستیم. بعد از تایید اردوها و مسابقات لیگ شروع می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =