۲۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۰
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 84037463
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: نظم بهداشتی مدارس بابل بیش از حد انتظار بود

ساری - ایرنا - فرماندار بابل استقبال دانش‌آموزان از آموزش حضوری در مدارس این شهرستان را نتیجه رعایت درست پروتکل‌های بهداشتی کرونایی دانست و گفت : نظم بهداشتی مدارس بابل بیشتر از انتظارات بود و به همین دلیل هم اعتماد خانواده‌ها را افزایش داده است.

قربانعلی ولیزاده بورا روز یکشنبه در بازدید از نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در مدارس بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس بابل رضایت بخش است و خانواده ها به مدارس اعتماد کنند.

وی افزود: حضور گسترده خانواده ها در مدارس به عنوان یک چالش و بار اضافی برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مدارس بوده است که این مشکل در سه روز اخیر رفع شده و خانواده ها دیگر در حیاط و سالن های مدارس تجمع نمی کنند.

ولیزاده بورا گفت : رفته رفته آموزش حضوری دانش آموزان در مدارس در حال افزایش است و رضایتمندی خانواده ها زمینه این امر را فراهم کرده است.

وی اظهار داشت : دولت قریب به ۶۰۰ میلیون تومان برای اجرای پروتکل های بهداشتی و تهیه اقلام ضدعفونی و پیشگیرانه در مدارس پرجمعیت و کم برخودار بابل اختصاص داده که این مبلغ به حساب مدارس واریز شده است.

فرماندار بابل افزود : تحت هر شرایطی کلاس های آموزشی مدارس پر جمعیت و کم جمعیت ۱۰ نفره و کمتر می باشد و فاصله گذاری اجتماعی هم بیشتر از استاندارد های اعلام شده رعایت می شود.

وی گفت : در هفته گذشته برخی از مدارس بابل از سرعت اینترنت گله مند بودند که با هماهنگی های ایجاد شده با مخابرات مازندران این مشکل رفع و دسترسی مدارس به اینترنت و شبکه شاد به راحتی انجام می شود.

ولیزاده بورا با اعلام این که حساسیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس دولتی و غیر انتفاعی هیچ فرقی ندارد و نظارت ها به صورت مستمر انجام خواهد شد ، تاکید کرد : آموزش حضوری و مجازی دانش آموزان بدون همراهی و همکاری خانواده ها به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود و انتظار می رود که خانواده ها در حیاط و سالن های مدارس تجمع نکنند و با اعتماد به مدارس اجازه دهند که برنامه های خود را پیش ببرند.

وی افزود : شهرستان بابل به عنوان پرجمعیت ترین خانواده آموزشی مازندران میزبان حدود ۹۰ هزار دانش آموز است که در ۶۰۰ مدرسه تحصیل می کنند و انتظار می رود شهروندان بابلی همکاری های لازم را با متولیان مدارس داشته باشند.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای دو اداره آموزش و پرورش بابل و بندپی می باشد که حدود ۹۰ هزار دانش آموز بیش از شش هزار معلم در ۶۰۰ مدرسه تحصیل می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =