غفوری: تکلیفمان روشن نیست، نمی‌دانیم مقابل الوحده بازی می‌کنیم یا نه

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: ناراحتی ما این است که نمی‌دانیم فردا (دوشنبه) برابر الوحده بازی می‌کنیم یا نه.

«وریا غفوری» در نشست خبری پیش از بازی استقلال و الوحده در چهارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  خیلی خوشحالیم که لیگ قهرمانان دوباره آغاز شده و می‌توانیم در این رقابت‌ها شرکت کنیم.

وی افزود: شرایط تیم ما به شکلی بوده که تا هفته قبل بازی کردیم و از لحاظ جسمانی آماده‌ایم. امیدوارم در بازی‌های پیش روی موفق شویم و از گروه صعود کنیم که البته کار خیلی سختی است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: تنها ناراحتی ما این است که نمی‌دانیم فردا برابر الوحده بازی می‌کنیم یا نه؛ به نظرم باید به طور شفاف این موضوع اعلام شود که الوحده در لیگ قهرمانان شرکت می‌کند یا نه.

وی تاکید کرد: قطعا حضور بازیکنان با تجربه به بازیکنان جوان‌تر کمک می‌کند. بازیکن با تجربه می‌تواند روی کیفیت بازی‌ها اثرگذار باشد.

غفوری در پایان گفت: فکر می‌کنم وجود بازیکن با تجربه در هر تیمی نیاز است که تیم ما هم بازیکنان باتجربه و باکیفیتی دارد و امیدوارم استقلال در بازی‌های پیش روی موفق باشد و بهترین نتایج را کسب کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =