نامجومطلق: با تمام توان وارد لیگ قهرمانان آسیا شده‌ایم

تهران- ایرنا- سرمربی موقت آبی‌پوشان با بیان اینکه استقلال در شرایط خیلی خوبی قرار دارد، گفت: ما با تمام توان وارد این دوره از مسابقات شده‌ایم.

«مجید نامجومطلق» در نشست خبری پیش از بازی استقلال و الوحده در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز آرزو می‌کنم بیماری کرونا در جهان از بین برود تا مردم جهان در شرایطی عادی به زندگی خود ادامه دهند.

وی افزود: با وجود مشکلات ایجاد شده به دلیل انتشار ویروس کرونا، برخی کشورها از جمله ایران لیگ‌های خود را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی برگزار کردند. تیم ما در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. ما از تیم‌های پرافتخار آسیا هستیم و در چهار فینال این رقابت‌ها حضور داشته‌ایم. ما با وقفه‌ای که این بیماری ایجاد کرد، دوباره در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرده‌ایم. امروز می‌بینیم که همه تیم‌ها به صورت تجمیعی در قطر حاضر هستند تا با هم بازی کنند و به نظرم این میزبانی جای تقدیر و تشکر دارد.

سرمربی وقت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم تیم ما به خاطر مشکلاتی که بود، در نیم فصل اول خوب بازی نکرد اما در نیم فصل دوم یکی از بهترین نمایش‌های استقلال در فصل جاری را شاهد بودیم. قطعا این انگیزه در ما وجود دارد که در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم با موفقیت بازی‌ها را پشت سر بگذاریم ولی متاسفانه معلوم نیست اصلا ما فردا بازی داریم یا نداریم. کنفدراسیون فوتبال آسیا باید تکلیف این موضوع را مشخص کند. شرایط تمرین قبل از بازی با تمرینات دیگر متفاوت است. در کل ما با تمام توان وارد این رقابت‌ها شده‌ایم و ابتدا به فکر صعود از گروه و در ادامه موفقیت در مراحل حذفی هستیم.

نامجومطلق تصریح کرد: تیم‌های ایرانی همیشه به دلیل داشتن پتانسیل بالا از لحاظ بازیکن، مدعی هستند. این را هم باید در نظر بگیریم که فوتبال به صورت حرفه‌ای و با سرمایه‌گذاری بالا برگزار می‌شود. این موضوع رقابت را سخت‌تر می‌کند ولی استقلال همیشه تیمی قدرتمند و مدعی در آسیا به شمار می‌رود.

وی در پایان گفت: امیدوارم دوباره تیمی مثل استقلال از ایران بتواند در آسیا قهرمان شود چون پتانسیل تیم‌های ایرانی بسیار بالاست. شاید ما نتوانیم مثل برخی کشورهای حوزه خلیج فارس و شرق آسیا سرمایه‌گذاری کنیم ولی اتکای‌مان به جوانان و استعداد جوانان‌مان است که همیشه راه‌گشای فوتبال ما بوده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =