نوازی: از اعتبار شهر خودرو در آسیا دفاع خواهیم کرد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد، گفت: با وجود اینکه تازه به شهر خودرو آمده‌ایم، اما اعتبار این تیم در لیگ قهرمانان آسیا دفاع خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا؛ «محمد نوازی» در نشست خبری پیش از دیدار شهرخودرو با شباب الاهلی امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: دیدار برابر الشباب اولین بازی ما در لیگ قهرمانان بعد از دوران کرونا محسوب می‌شود و این موضوع کار را سخت می‌کند. در این شرایط نمی‌توان حریفان را به خوبی آنالیز کرد چرا که ترکیب تیم‌ها متفاوت است.

وی افزود: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای مسابقات لیگ قهرمانان به خوبی خود را آماده کردیم. در شهر خودرو جوانگرایی کردیم و تلاش ما این بود تا تیم خوبی را برای بازی‌ها آماده کنیم. کار سختی داریم اما نتایجمان در زمین مشخص می‌شود و امیدوام با تلاش بازیکنان نتایج خوبی بگیریم.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو تصریح کرد: یکی از مشکلات ما این بود که نتوانستیم از نفرات جدید در این مسابقات استفاده کنیم از طرفی حریفان هم با تمام قوا برای این بازی‌ها تدارک دیده اند. بازیکنان ما در زمین خود را ثابت خواهند کرد.

نوازی خاطرنشان کرد: تیم خوبی داریم. همین تیم در مرحله حذفی موفق شد نماینده قطر و بحرین را شکست دهد. با همین نفراتی که داریم در مسابقات مرحله گروهی هم سعی می‌کنیم از اعتبارمان دفاع کنیم.

وی گفت: شهرخودرو برای اولین بار است در لیگ قهرمانان حضور دارد، آنهم در حالی‌که کادر فنی جدید تنها ۲ هفته است کارش را با این تیم آغاز کرده است. به طور حتم هنوز تفکرات ما  به صورت کامل به تیم منتقل نشده اما جوانی، تجربه و انگیزه بازیکنان مسابقات به ما کمک خواهد کرد. هیچ مشکلی هم وجود ندارد و اتفاقات بزرگ و کوچک در فوتبال زیاد رخ می‌دهد. حتی در برخی مسابقات تیم‌های توانستد شگفتی ساز شوند که نام و نشان چندانی نداشتند اما در مجموع به ادامه مسابقات امیدوار هستیم.

«اکبر صادقی» کاپیتان تیم شهر خودرو هم که در این نشست حضور داشت، با اشاره به شرایط تیمش در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی تیمش در با شباب الاهلی امارات اظهار داشت: کرونا موجب شد تا لیگ ایران طولانی شود و این موضوع موجب خستگی بیش از حد بازیکنان شد. در مجموع تیم جوانی داریم و انگیزه زیادی داریم تا به عنوان نماینده ایران خود را به اثبات برسانیم و امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی افزود: تمام رقیبان ما جزو تیم‌های خوب لیگ قهرمانان آسیا هستند اما نفرات جوان با با تمام قدرت در زمین بازی حضور پیدا خواهند کرد تا از نام ایران دفاع کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال شهرخودرو در خصوص تاثیر کرونا بر فوتبال ایران گفت: شرایط برای ادامه مسابقات کمی سخت بود اما با وجود کرونا زندگی ادامه دارد و باید با تمام وجود با این ویروس بجنگیم. فوتبال هم مثل زندگی است و لیگ ما هم برگزار شد و به اتمام رسید و حالا وارد این بازی‌ها شده‌ایم. لیگ قهرمانان یک تجربه جدید برای ما است و امیدوارم با عملکردمان باعث سربلندی کشورمان شویم.

«جرارد» سرمربی اسپانیایی شباب الاهلی هم با اشاره به تقابل تیمش با شهر خودرو، اظهار داشت: به بزرگ‌ترین رقابت‌های فوتبال قاره آسیا آمدیم و امیدواریم که در این مسابقات موفق عمل کنیم. بعد از تعطیلات طولانی مدت درپی موفقیت هستیم.

وی افزود: من به تازگی هدایت الاهلی را به عهده گرفتم اما می‌خواهیم مقابل شهر خودرو پیروز شویم. همچنین با اعتماد به توانایی بازیکنانم پا به این مسابقات گذاشتم و می‌خواهم که موفق ظاهر شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =