کشورهای غربی از افزایش رشد مسلمانان واهمه دارند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: کشورهای غربی از افزایش نرخ رشد مسلمانان واهمه دارند و به همین دلیل اقدام به توهین به مقدسات مسلمانان می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف احمدی روز یکشنبه در آیین محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام که توسط طلاب و روحانیون کرمانشاه در حوزه علمیه امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد،با اشاره به اینکه نرخ رشد افزایش جمعیت مسلمانان در جهان برای سال ۲۰۶۰، ۷۰ درصد پیش‌بینی شده است، گفت: کشورهای غربی هر زمان که دست به توهین زدند، تعداد مسلمانان و گرایش به سمت دین اسلام افزایش می‌یابد.
وی انقلاب اسلامی را پرچمدار اسلام در تمام دنیا دانست و اظهار داشت: این انقلاب ملت‌ها، دولت‌ها و مردم آزاده را بیدار کرده است و بسیاری از کشورهای عربی از مواجه به انقلاب اسلامی واهمه دارند و به همین دلیل هم پرچمداران اسلام باید در مقابل چنین اقدامات و توهین‌هایی به موقع تصمیم و به موقع هم وارد عمل شوند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت اندیشکده‌های غربی برای تاثیرگذاری بر افکار مسلمین و تصمیم‌گیری آنان افزود: امروز طلاب، دانشجویان و تک تک افراد باید به جایی برسند که در مقابل این اقدامات به سرعت عمل کنند و در مقابل توهین‌ها بایستند.

حجت‌الاسلام احمدی، تنها دشمن دنیای استکبار را اسلام دانست و گفت:‌ رهبریت این اسلام به دست پیامبر است و اگر آنها موفق شوند پیامبر را بزنند و زمین‌گیر، آن اسلام بی‌هویت می‌شود و تبدیل به اسلام موردنظر کشورهای غربی و عربستان خواهد شد.

بازشناسی درس‌های پیامبر اسلام، وحدت مسلمانان حول رسول اکرم و قرآن، معرفی چهره بی‌پیرایه اسلام و پرهیز از درگیری اسلام و مسیحیت چهار راهکاری بود که حجت‌الاسلام احمدی برای بی‌تاثیر کردن این توهین‌ها در جامعه پیشنهاد داد.

نشریه فرانسوی شارلی ابدو ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی در صفحه نخست خود با انتشار مطلبی با عنوان «من شارلی هستم» اقدام به توهین به پیامبر اسلام (ص) کرده بود که با واکنش‌ مسلمانان روبرو شد.
این هفته‌نامه یازدهم شهریور ماه امسال همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه، بار دیگر با تیتر همه چیز به خاطر این کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرد که این حرکت موجب خشم و انزجار مسلمانان در نقاط مختلف جهان شده است.