استاندار کرمانشاه: دولت از رکود پروژه‌های عمرانی جلوگیری می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه بااشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: دولت با وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی ایجاد شده، از رکورد پروژه‌های عمرانی جلوگیری می‌کند.

به گزارش ایرنا، «هوشنگ بازوند» روز یکشنبه در جلسه ای با حضور مسوولان جهاد نصر افزود: جلسه امروز به منظور بررسی مسایل جهاد نصر تشکیل شده و برای پرداخت مطالبات جهاد نصر از دستگاه های اجرایی همگی موظف به اجرای برنامه ها و تصمیات اتخاذ شده هستند.

وی با بیان اینکه مطالبات جهاد نصر از دستگاه های اجرایی باید هرچه سریعتر پرداخت شود، تصریح کرد: مسایلی که در داخل استان مربوط به مطالبات جهاد نصر حل می شود، دستگاه ها ملزم به پرداخت مطالبات خواهند بود اما مسایلی که مربوط به خارج استان است در جلساتی با مسوولین کشوری به ویژه دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور مسایل موجود را در بررسی و حل خواهیم کرد.

وی اظهارداشت: در این جلسه مقرر شد مطالباتی که جهاد نصر از دستگاه ها دارد تا روز پنچشنبه همین هفته به استانداری اعلام کنند تا در نشست هایی که در هفته آینده با مسوولین داریم مطرح و مسایل هر چه سریعتر مرتفع شود.

استاندار کرمانشاه افزود: خوشبختانه جهاد نصر از سابقه درخشانی در استان برای اجرای پروژه ها برخوردار و دارای یک ظرفیت بزرگ برای اجرای پروژه ها است لذا حل مسایل آن از موضوعات مهم استان است و برای پیشبرد و توسعه هر چه بیشتر استان باید نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

بازوند ادامه داد: ما امروز اقدام به تشکیل این جلسه برای تصمیم گیری برای رفع مسایل جهاد نصر گرفتیم و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط موظف به تلاش برای رفع مسائل و پیگیری پرداخت مطالبات آن هستند.   

وی گفت: دولت باوجود همه مشکلات و گرفتارهایی که در بحث تحریم های ظالمانه و کرونا دارد و با کمبود تامین منابع مالی مواجه است اما در رابطه با اجرای پروژه های عمرانی یک اقدام بسیار خوب انجام داده و اعتبارات را به موقع تخصیص داده است و مانع از عدم فعالیت پروژه ها شده است.

اخبار مرتبط