سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد

تهران- ایرنا- در پی استعفای «مازیار ناظمی» از سرپرستی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دبیرکل این فدراسیون به عنوان سرپرست، منصوب شد.

پس از استعفای «مازیار ناظمی» از سرپرستی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به علت ثبت‌نام در انتخابات ریاست این فدراسیون، «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان امروز (یکشنبه) «شهزاد کیانی» را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی کرد.

بر این اساس جلسه معارفه سرپرست جدید فدراسیون امروز با حضور «سیروس خسروی» مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و «علیرضا باقری» کارشناس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها به عنوان نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، «شهزاد کیانی»، «مازیار ناظمی»، «فیروزه سیدمهدی» و پرسنل اداری فدراسیون برگزار شد.

متن حکم وزیر ورزش برای سرپرست جدید فدراسیون به شرح ذیل است: با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی و به استناد اختیارات مندرج در ذیل ماده ۱۰ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب می‌شود. شایسته است ضمن انجام امور جاری فدراسیون با هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اقدام نمایید.

«شهزاد کیانی» که ۱۲ سال است که به عنوان دبیرکل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فعالیت می‌کند، سوابقی همچون مدیریت تربیت بدنی شمیرانات، معاونت اداره کل تربیت بدنی استان‌های ایلام و تهران، مدیریت تربیت بدنی شمیرانات، سرپرستی باشگاه پیکان را در پرونده کاری و حرفه‌ای مدیریتی خود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =