استاندار کرمان: برنامه های هفته دفاع مقدس باشکوه برگزار شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه بزرگداشت هفته دفاع مقدس بزرگداشت خوبی‌ها و ارزش‌ها است گفت: این برنامه‌ها باید باشکوه بهتر و بیشتر نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود.

به گزارش ایرنا ، محمد جواد فدایی روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان کرمان افزود: برنامه‌های مختلفی در سال جاری برای ۴۰ سالگی دفاع مقدس اجرا شده و خواهد شد، اما مهمترین برنامه‌ در روز ۳۱ شهریور، دیدار با مقام معظم رهبری و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: آمادگی برای دفاع باید همیشه وجود داشته باشد و آموزش و پرورش این روحیه ارزشمند دفاع مقدس را در بین دانش‌آموزان پرورش و ترویج دهد.

استاندار کرمان بیان کرد: در هفته دفاع مقدس ۲ نمایشگاه در پایگاه هوانیروز و موزه دفاع مقدس کرمان با موضوع دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس برپا می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: یکشنبه شب ۳۱ شهریور بانگ الله اکبر در ساعت ۲۱ از موزه دفاع مقدس و از جوار مرقد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی پخش خواهد شد که این برنامه به‌صورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.

محمود مهدوی‌فر افزود: در هفته دفاع مقدس از ۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در استان کرمان رونمایی می‌شودکه از این تعداد ۲۱ کتاب صوتی هستند و ۱۸ عنوان کتاب مربوط به سن کودکان و نوجوانان است.

وی اظهار داشت: از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان کرمان همزمان با سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور تجلیل خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =