فنونی‌زاده: تمرکز، رمز موفقیت پرسپولیس در آسیا است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تمرکز، رمز موفقیت سرخپوشان در لیگ قهرمانان است و معتقدم این تیم شانس زیادی برای موفقیت در آسیا دارد.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت و گو با ایرنا، درباره دیدار پیش روی پرسپولیس و التعاون عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: به نظرم پرسپولیس اگر تمرکز داشته باشد می‌تواند التعاون را شکست داده و در لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسد.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم بدی نیست و بازیکنان خوبی دارد، ضمن اینکه کادر فنی خوبی هم داریم که می‌توانند برای موفقیت پرسپولیس کارهای بزرگ انجام بدهند. به تیم ایمان دارم و می‌دانم که توان انجام کارهای بزرگ را دارد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این چند سال در آسیا نتایج خوبی گرفته و نشان داده که اگر تمرکز داشته باشد می تواند تا مراحل بالا هم صعود کند. امیدوارم حالا که بازی‌ها به صورت متمرکز برگزار می شود پرسپولیس بتواند ماموریت نیمه تمام خود را در آسیا تمام کند و به قهرمانی برسد.

فنونی زاده در خصوص بازیکنان جدید جذب شده پرسپولیس گفت: این بازیکنان با نظر مستقیم سرمربی جذب شدند و حتما یحیی گل‌محمدی چیزی در آنها دیده که آنها را خواسته. امیدوارم که بازیکنان جدید قدر پیراهن پرسپولیس را دانسته و بدانند که به چه تیم بزرگی آمده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: بازی کردن در پرسپولیس افتخاری است که هر کسی از آن بهره نمی برد، به خاطر همین بازیکنان فعلی و بازیکنان جدید باید قدر پیراهن پرسپولیس را بداند و متوجه باشند که برای چه تیمی و چه هوادارانی بازی می‌کند. اگر این تفکر وجود داشته باشد پرسپولیس باز هم مانند سال‌های گذشته به راحتی و قهرمانی می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =