کلاس های دانشجویان تازه وارد دانشگاه علمی کاربردی کهگیلویه و بویراحمد مجازی است 

یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه جامع علمی - کاربردی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلاس های درس دانشجویان تازه وارد این دانشگاه در ترم پاییز امسال به دلیل شرایط کرونایی مجازی و غیرحضوری است. 

مهدی نوری پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این در حالی است که کلاس های درس دانشجویان ورودی سال های  قبل دانشگاه جامع علمی - کاربردی کهگیلویه و بویراحمد از ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۹ به صورت حضوری و گروه بندی آغاز شده است. 

وی افزود: دانشجویان تازه وارد دانشگاه جامع علمی - کاربردی کهگیلویه و بویراحمد از اول مهرماه امسال می ‌توانند به صورت مجازی و  غیرحضوری در کلاس ‌های درس شرکت کنند. 

رییس دانشگاه جامع علمی - کاربردی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: چند راهکار برای برگزاری کلاس ‌های درس عملی دانشجویان این  دانشگاه در نظر گرفته شده است. 

نوری پور عنوان کرد: برخی از این راهکارها شامل تقسیم دانشجویان هر کلاس درس به چند گروه، حضور آنان در دانشگاه با رعایت کامل نکات  بهداشتی و موکول کردن کلاس‌ ها به ماه ‌های آینده در صورت بهبود شرایط کرونایی است. 

وی ابراز داشت: سامانه برگزاری مجازی و غیرحضوری کلاس ‌های درس دانشگاه جامع علمی - کاربردی کهگیلویه و بویراحمد به نحو مطلوب اجرا  می‌ شود و در این زمینه مشکلی وجود ندارد. 

هم اینک ۶ هزار و ۵۰۰ دانشجوی پسر و دختر در مقاطع مختلف در دانشگاه های جامع علمی - کاربردی شهرهای یاسوج، دوگنبدان و دهدشت  در حال تحصیل هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha