دفتر نمایندگی خانه صنعت در پارک فناوری کرمان راه اندازی شد

کرمان - ایرنا - در راستای پیوند صنعت و دانشگاه، دفتر نمایندگی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان امروز(یکشنبه) با حضور جمعی از مسئولان در محل پارک علم و فناوری استان افتتاح شد.

دبیرکل خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمان در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از راه اندازی این دفتر ارتباط فی مابین شرکت های مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری و همچنین دانش بنیان با واحدهای صنعتی  و معدنی از طریق انجمن های تخصصی همگن ایجاد شده ذیل خانه صنعت معدن و تجارت است.

کیان سیدی افزود: همچنین تأسیس انجمن تحقیق و توسعه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، پارک علم و فناوری و سایر دستگاه های مرتبط با صنعت از اهداف دیگر راه اندازی این مرکز است.

وی تصریح کرد: برای تحقق ارتباط مابین صنعت و دانشگاه نیاز به مرکزی داریم که تشکل ها و افراد به آنجا مراجعه کنند و دفتر نمایندگی خانه صنعت در پارک علم و فناوری کرمان آماده خدمات رسانی و مشاوره به افراد حقیقی و حقوقی است.

این ایین با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان و رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی و رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =