امام جمعه گناوه:  اقدام نشریه فرانسوی قلوب مسلمانان را جریحه‌دار کرد

گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو در توهین به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) تحت لوای آزادی بیان غربی، قلوب آزادگان و مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:  اقدام ناپسند و خبیثانه نشریه فرانسوی توسط رهبر معظم انقلاب و علمای اسلام بشدت محکوم شد و تنفر و انزجار مسلمانان جهان را دربرداشت.

وی اظهارداشت: انحراف افکار عمومی در جهان و کشورهای اروپایی از امواج رو به گسترش اعتراضات دامنه دار علیه تبعیض نژادی، بی عدالتی و  فسادهای فراگیر  از دیگر اهداف دشمنان اسلام در دست زدن به اینگونه اعمال است.

رکنی حسینی گفت: یکی از مهمترین دلایل تکرار چنین اقدام‌های ناپسند و خبیثانه ، شکستن قبح اهانت‌ها و عادی سازی و  بی تفاوتی برخی  مسلمانان  است.

امام جمعه گناوه افزود: پیروزی‌های مستمر انقلاب  اسلامی و جبهه مقاومت موجب شده تا دشمنان  کینه دیرینه خود را نه در میدان مبارزه بلکه به شکل ظالمانه و زبون از راه‌های دیگر بروز دهند.

وی بیان کرد: حوزه  رسانه و ادبیات و هنر یکی از راه‌هایی است که دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود علیه اسلام و مسلمانان برگزیده‌اند.

امام جمعه گناوه با ابراز تاسف و محکوم کردن حرکت شرم‌آور و دین‌ستیز نشریه فرانسوی،  تاکید کرد:  هیچ گاه در برابر توهین به مقدس‌ترین مقدسات خود ساکت و بی‌تفاوت نبوده و به هر روشی  در مسیر برملاساختن اهداف شوم دشمنان خواهیم کوشید.

وی  گفت: امت هوشیار ایران اسلامی همچون گذشته، خاری در چشم استکبار جهانی خواهد بود و در مسیر الهی پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت(ع) تا ظهور منجی موعود (عج)  درهمه رویدادها و صحنه‌ها حضور خواهند یافت.

رکنی حسینی به دیدار سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله و رهبر مقاومت لبنان و اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اشاره کرد و افزود: این دیدار بعد از ۲۸ سال پیام‌های بسیاری به همراه داشت.

امام جمعه گناوه  اظهارداشت: این دیدار باعث شد تا  عربستان و امارات به خوبی دریابند تمام تلاش‌هایشان برای تفرقه بین جبهه مقاومت شکست خورده و نتیجه عکس داده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha